Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Head alanud, 2022.aastat!

Hea õpilane, õpetaja, töötaja, lapsevanem! Olgu alanud aasta rõõmu ja rahulolu toov!

Olge ikka optimistlikud ja asjalikud ja arvestage, et naeratusele vastatakse ikka naeratusega. Meid ootab kindlasti ees üks tore aasta. Nüüd teade testimise kohta. Järgneval kahel nädalal testitakse koolis kõiki õpilasi ja töötajaid haiguse leviku tõkestamiseks. Testimise päevad on esmaspäev ja neljapäev. Testid antakse koolis esimese tunni õpetaja poolt. Testi teeb iga õpilane loomulikult ise. Neil, kellel on varem teste koju antud, ärge neid praegu kasutage. Testime kõik koolis, et saada selge ja ühtne ülevaade haigusohust. Muidugi loodame, et oleme viirusest puutumata jäänud. Testist keeldumisest informeerib lapsevanem oma lapse klassijuhatajat juba vaheaja viimastel päevadel. Haigustunnuste olemasolul jääge palun koju ja tulge siis kui haigusnähtusid enam pole. Heade soovidega direktorÜllar Loks Olge ikka optimistlikud ja asjalikud ja arvestage, et naeratusele vastatakse ikka naeratusega. Meid ootab kindlasti ees üks tore aasta. Nüüd teade testimise kohta. Järgneval kahel nädalal testitakse koolis kõiki õpilasi ja töötajaid haiguse leviku tõkestamiseks. Testimise päevad on esmaspäev ja neljapäev. Testid antakse koolis esimese tunni õpetaja poolt. Testi teeb iga õpilane loomulikult ise. Neil, kellel on varem teste koju antud, ärge neid praegu kasutage. Testime kõik koolis, et saada selge ja ühtne ülevaade haigusohust. Muidugi loodame, et oleme viirusest puutumata jäänud. Testist keeldumisest informeerib lapsevanem oma lapse klassijuhatajat juba vaheaja viimastel päevadel. Haigustunnuste olemasolul jääge palun koju ja tulge siis kui haigusnähtusid enam pole. Heade soovidega direktorÜllar Loks Hea õpilane, õpetaja, töötaja, lapsevanem! Olgu alanud aasta rõõmu ja rahulolu toov! First impression was that they offer fair-minded quality which is the best web hosting without bells and whistles.
Head alanud, 2022.aastat!
Head alanud, 2022.aastat!
First impression was that they offer fair-minded quality which is the best web hosting without bells and whistles. We found out that company capable of web hosting in the UK is worth of mentioning and therefore we publish link here. They have more in one page than others have in five written on topic web hosting UK at araweb.co.uk provides top uk web hosting because they offer reliable services, I experienced web hosting services and am convinced of their quality customer service for my websites are all up now and are not breaking down. therefore what is a web hosting service really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Head alanud, 2022.aastat! Head alanud, 2022.aastat!

Head alanud, 2022.aastat!

5. jaan. 2022

Hea õpilane, õpetaja, töötaja, lapsevanem!
Olgu alanud aasta rõõmu ja rahulolu toov!

Head alanud, 2022.aastat!

Olge ikka optimistlikud ja asjalikud ja arvestage, et naeratusele vastatakse ikka naeratusega. Meid ootab kindlasti ees üks tore aasta.

Nüüd teade testimise kohta.
Järgneval kahel nädalal testitakse koolis kõiki õpilasi ja töötajaid haiguse leviku tõkestamiseks. Testimise päevad on esmaspäev ja neljapäev. Testid antakse koolis esimese tunni õpetaja poolt. Testi teeb iga õpilane loomulikult ise. Neil, kellel on varem teste koju antud, ärge neid praegu kasutage. Testime kõik koolis, et saada selge ja ühtne ülevaade haigusohust. Muidugi loodame, et oleme viirusest puutumata jäänud. Testist keeldumisest informeerib lapsevanem oma lapse klassijuhatajat juba vaheaja viimastel päevadel.
Haigustunnuste olemasolul jääge palun koju ja tulge siis kui haigusnähtusid enam pole.

Heade soovidega
direktor

Üllar Loks

Hea õpilane, õpetaja, töötaja, lapsevanem! Olgu alanud aasta rõõmu ja rahulolu toov!
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: