Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Fotokonkurss "Püüa päeva!"

Hea gümnasist! Eesti Üliõpilaste Seltsil on suur rõõm välja kuulutada gümnasistide fotokonkurss „Püüa päeva!“.

Igas päevas on üle 1400 minuti. See number jaguneb omakorda veel tuhandeteks silmapilkudeks ja hetkedeks. Mõned talletuvad meie mällu, teised püüab kaamerasilm mälukaardile. Hea gümnasist, ootame sinult fotosid neist hetkedest, mille sa võtad endaga kaasa ülikooliaega ja mille järele haarab käsi unenägudes. Taba hetk, ja püüa päeva. Osalema on oodatud kõik, kes on 2015. aasta kevade seisuga mõne üldhariduskooli gümnaasiumiastme õpilased. Võistlustööde esitamise tähtaeg on 15.09.2015 k.a. Konkursist osa võtmiseks saada oma võistlustöö pealkirja ja lühikirjeldusega aadressile . Pane kirja ka oma kool ja klass. Lühikirjeldus võiks sisaldada infot näiteks pildi võtmise hetkest, pildil kujutatust või konkreetse pildivaliku ajendist. Lühikirjelduse pikkuseks ootame kuni 300 tähemärki. Iga osaleja võib konkursile esitada kuni 3 tööd. Konkursil antakse välja kolm auhinnalist kohta. Võitjat premeeritakse 400 euroga, teist kohta 200 ja kolmandat 100 euroga. Lisaks auhinnatakse publiku lemmikut 200 euroga. Konkursile laekunud fotod laetakse üles EÜS-i Facebooki lehele. Publiku lemmiku tiitli võidab võistlustöö, millel on 22.09.2015 kella 23:59 seisuga enim „meeldimisi“. Täpsemad tingimused ja nõuded võistlustöödele.  Igas päevas on üle 1400 minuti. See number jaguneb omakorda veel tuhandeteks silmapilkudeks ja hetkedeks. Mõned talletuvad meie mällu, teised püüab kaamerasilm mälukaardile. Hea gümnasist, ootame sinult fotosid neist hetkedest, mille sa võtad endaga kaasa ülikooliaega ja mille järele haarab käsi unenägudes. Taba hetk, ja püüa päeva. Osalema on oodatud kõik, kes on 2015. aasta kevade seisuga mõne üldhariduskooli gümnaasiumiastme õpilased. Võistlustööde esitamise tähtaeg on 15.09.2015 k.a. Konkursist osa võtmiseks saada oma võistlustöö pealkirja ja lühikirjeldusega aadressile . Pane kirja ka oma kool ja klass. Lühikirjeldus võiks sisaldada infot näiteks pildi võtmise hetkest, pildil kujutatust või konkreetse pildivaliku ajendist. Lühikirjelduse pikkuseks ootame kuni 300 tähemärki. Iga osaleja võib konkursile esitada kuni 3 tööd. Konkursil antakse välja kolm auhinnalist kohta. Võitjat premeeritakse 400 euroga, teist kohta 200 ja kolmandat 100 euroga. Lisaks auhinnatakse publiku lemmikut 200 euroga. Konkursile laekunud fotod laetakse üles EÜS-i Facebooki lehele. Publiku lemmiku tiitli võidab võistlustöö, millel on 22.09.2015 kella 23:59 seisuga enim „meeldimisi“. Täpsemad tingimused ja nõuded võistlustöödele.  Hea gümnasist! Eesti Üliõpilaste Seltsil on suur rõõm välja kuulutada gümnasistide fotokonkurss „Püüa päeva!“. Finally I found good backing to my idea about which is the best web hosting and was able to do proper research.
Fotokonkurss "Püüa päeva!"
Fotokonkurss "Püüa päeva!"
Finally I found good backing to my idea about which is the best web hosting and was able to do proper research. This is the fact, that there are exellent web hosting best available, but they are hard to find at first place. I am confident about their ideas. Find top notch page of hosting web top it is absolutely worth when needed for good web hosting see araweb.co.uk offers therefore I use allways their services when I need web hosting in UK servers , so their well-balanced approach to hosting web UK is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Fotokonkurss "Püüa päeva!" Fotokonkurss "Püüa päeva!"

Fotokonkurss "Püüa päeva!"

5. mail 2015

Hea gümnasist!
Eesti Üliõpilaste Seltsil on suur rõõm välja kuulutada gümnasistide fotokonkurss „Püüa päeva!“.

Igas päevas on üle 1400 minuti. See number jaguneb omakorda veel tuhandeteks silmapilkudeks ja hetkedeks. Mõned talletuvad meie mällu, teised püüab kaamerasilm mälukaardile. Hea gümnasist, ootame sinult fotosid neist hetkedest, mille sa võtad endaga kaasa ülikooliaega ja mille järele haarab käsi unenägudes. Taba hetk, ja püüa päeva.
 
Osalema on oodatud kõik, kes on 2015. aasta kevade seisuga mõne üldhariduskooli gümnaasiumiastme õpilased. Võistlustööde esitamise tähtaeg on 15.09.2015 k.a. Konkursist osa võtmiseks saada oma võistlustöö pealkirja ja lühikirjeldusega aadressile . Pane kirja ka oma kool ja klass.
 
Lühikirjeldus võiks sisaldada infot näiteks pildi võtmise hetkest, pildil kujutatust või konkreetse pildivaliku ajendist. Lühikirjelduse pikkuseks ootame kuni 300 tähemärki. Iga osaleja võib konkursile esitada kuni 3 tööd.
 
Konkursil antakse välja kolm auhinnalist kohta. Võitjat premeeritakse 400 euroga, teist kohta 200 ja kolmandat 100 euroga. Lisaks auhinnatakse publiku lemmikut 200 euroga. Konkursile laekunud fotod laetakse üles EÜS-i Facebooki lehele. Publiku lemmiku tiitli võidab võistlustöö, millel on 22.09.2015 kella 23:59 seisuga enim „meeldimisi“.
 
Täpsemad tingimused ja nõuded võistlustöödele.
 
Hea gümnasist! Eesti Üliõpilaste Seltsil on suur rõõm välja kuulutada gümnasistide fotokonkurss „Püüa päeva!“.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: