Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
EstLat projekt MLEDU

2010. a septembris algas kaheaastane rahvusvaheline EstLat meediaprojekt MLEDU (“Media Literacy - 21st Century Approach to Education”), kus Lähte koolist osales projektis 40 meediaõpilast. Läti Vabariigi poolt oli partnerkooliks Madona Riigigümnaasium, kust oli osalejaid 30. Projekti põhieesmärk oli läbi noorte praktilise tegevuse omandada oskusi videoprojektide tegemiseks ning Lähte ÜG abiga koostada Madona gümnaasiumile meediaõppekava.  Kahe aasta jooksul toimusid kokkusaamised nii Eestis kui ka Lätis, kuhu noorte ette kutsuti esinema tuntud meediaspetsialiste nii Eestist kui Lätist. Projekti käigus tehti videoid nii ühiselt miksitud gruppides, kui ka eraldi nö kodutööna. Selle jaoks jaoks soetati mõlemale koolile ka uusi seadmeid: Madona gümnaasium hankis digitaalse videokaamera ja kaks iMac arvutit, Lähte kool soetas kolm suurt 27” iMac arvutit (joonis 40). Digitaalne videokaamera JVC oli koolil selleks ajaks juba olemas. Videotöötluseks kasutati nendes arvutites programmi Final Cut Pro ning põhikooliõpilaste lihtsamate videoprojektide jaoks programme iMovie. Audioprojektide miksimiseks kasutati vähesel määral programmi GarageBand.  Joonis 40. MLEDU projekti käigus soetatud Apple arvuti iMac 27” 2010. a septembris algas kaheaastane rahvusvaheline EstLat meediaprojekt MLEDU (“Media Literacy - 21st Century Approach to Education”), kus Lähte koolist osales projektis 40 meediaõpilast. Läti Vabariigi poolt oli partnerkooliks Madona Riigigümnaasium, kust oli osalejaid 30. Projekti põhieesmärk oli läbi noorte praktilise tegevuse omandada oskusi videoprojektide tegemiseks ning Lähte ÜG abiga koostada Madona gümnaasiumile meediaõppekava.  Kahe aasta jooksul toimusid kokkusaamised nii Eestis kui ka Lätis, kuhu noorte ette kutsuti esinema tuntud meediaspetsialiste nii Eestist kui Lätist. Projekti käigus tehti videoid nii ühiselt miksitud gruppides, kui ka eraldi nö kodutööna. Selle jaoks jaoks soetati mõlemale koolile ka uusi seadmeid: Madona gümnaasium hankis digitaalse videokaamera ja kaks iMac arvutit, Lähte kool soetas kolm suurt 27” iMac arvutit (joonis 40). Digitaalne videokaamera JVC oli koolil selleks ajaks juba olemas. Videotöötluseks kasutati nendes arvutites programmi Final Cut Pro ning põhikooliõpilaste lihtsamate videoprojektide jaoks programme iMovie. Audioprojektide miksimiseks kasutati vähesel määral programmi GarageBand.  Joonis 40. MLEDU projekti käigus soetatud Apple arvuti iMac 27” My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you.
EstLat projekt MLEDU
EstLat projekt MLEDU
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you. Third argument is that what is the best web hosting not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. Purified knowledge, which offers deep understanding of which web hosting is best pick up UK company araweb.co.uk new knowledge about the best web hosting is cool, specially if top service for my websites are all up now and are not breaking down. therefore web top hosting really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
EstLat projekt MLEDU EstLat projekt MLEDU

EstLat projekt MLEDU

2010. a septembris algas kaheaastane rahvusvaheline EstLat meediaprojekt MLEDU (“Media Literacy - 21st Century Approach to Education”), kus Lähte koolist osales projektis 40 meediaõpilast. Läti Vabariigi poolt oli partnerkooliks Madona Riigigümnaasium, kust oli osalejaid 30. Projekti põhieesmärk oli läbi noorte praktilise tegevuse omandada oskusi videoprojektide tegemiseks ning Lähte ÜG abiga koostada Madona gümnaasiumile meediaõppekava. 

 

Kahe aasta jooksul toimusid kokkusaamised nii Eestis kui ka Lätis, kuhu noorte ette kutsuti esinema tuntud meediaspetsialiste nii Eestist kui Lätist. Projekti käigus tehti videoid nii ühiselt miksitud gruppides, kui ka eraldi nö kodutööna. Selle jaoks jaoks soetati mõlemale koolile ka uusi seadmeid: Madona gümnaasium hankis digitaalse videokaamera ja kaks iMac arvutit, Lähte kool soetas kolm suurt 27” iMac arvutit (joonis 40). Digitaalne videokaamera JVC oli koolil selleks ajaks juba olemas. Videotöötluseks kasutati nendes arvutites programmi Final Cut Pro ning põhikooliõpilaste lihtsamate videoprojektide jaoks programme iMovie. Audioprojektide miksimiseks kasutati vähesel määral programmi GarageBand.

 


Joonis 40. MLEDU projekti käigus soetatud Apple arvuti iMac 27”

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: