Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Esmaklassilised kadrisandid külastasid lasteaeda

25. novembril kostümeerisid 1. klasside õpilased end kadrisantideks. Ühiselt käidi külas Lähte lasteaias.Tore ühistegevus lumisel kadripäeval tegi kõigil tuju rõõmsaks ning põsed punaseks. Lauldi, tantsiti ja sooviti rohkelt vilja- ja lasteõnne.  25. novembril kostümeerisid 1. klasside õpilased end kadrisantideks. Ühiselt käidi külas Lähte lasteaias.Tore ühistegevus lumisel kadripäeval tegi kõigil tuju rõõmsaks ning põsed punaseks. Lauldi, tantsiti ja sooviti rohkelt vilja- ja lasteõnne.  My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you.
Esmaklassilised kadrisandid külastasid lasteaeda
Esmaklassilised kadrisandid külastasid lasteaeda
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you. I was really confused, because did not understand web hosting best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They are competent and concerned about which web hosting is best note Hosting by araweb.co.uk because they offer reliable services, I experienced web hosting UK and am convinced of their quality endurance and business class mostly for long time use. I used hosting web UK for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Esmaklassilised kadrisandid külastasid lasteaeda Esmaklassilised kadrisandid külastasid lasteaeda

Esmaklassilised kadrisandid külastasid lasteaeda

27. nov. 2022
Esmaklassilised kadrisandid külastasid lasteaeda

25. novembril kostümeerisid 1. klasside õpilased end kadrisantideks. Ühiselt käidi külas Lähte lasteaias.

Tore ühistegevus lumisel kadripäeval tegi kõigil tuju rõõmsaks ning põsed punaseks. Lauldi, tantsiti ja sooviti rohkelt vilja- ja lasteõnne. 

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: