Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Erakorraline teadanne

Hea Lähte kooli kogukond!

Tänase päeva jooksul haigusega seotud uudiseid ei lisandunud. Haigestunud on praegu 3 õpetajat. 17 õpetajat on määratud eneseisolatsiooni. Haigestunud õpilastest kindlaid teateid ei ole. Eneseisolatsiooni ja distantsõppele on määratud 1.-4. klassid, 5.A ja 8.B tervikuna ning 10.MS ja 10.TS klass osaliselt (lähtuvalt inglise keele gruppidest). Õppetöö sujuvama korraldamise huvides jäeti distantsõppele veel 5.B, 8.A ja 10. klasside kõik õpilased. Koolis jätkavad 6.-7. klassid, 9.A ja 9.B klass ning 11. -12. klassid. Toimub enamus ainetunde kuigi on ka asendusi. Head tervist soovides Üllar Loks Tänase päeva jooksul haigusega seotud uudiseid ei lisandunud. Haigestunud on praegu 3 õpetajat. 17 õpetajat on määratud eneseisolatsiooni. Haigestunud õpilastest kindlaid teateid ei ole. Eneseisolatsiooni ja distantsõppele on määratud 1.-4. klassid, 5.A ja 8.B tervikuna ning 10.MS ja 10.TS klass osaliselt (lähtuvalt inglise keele gruppidest). Õppetöö sujuvama korraldamise huvides jäeti distantsõppele veel 5.B, 8.A ja 10. klasside kõik õpilased. Koolis jätkavad 6.-7. klassid, 9.A ja 9.B klass ning 11. -12. klassid. Toimub enamus ainetunde kuigi on ka asendusi. Head tervist soovides Üllar Loks Hea Lähte kooli kogukond! I was really confused, because did not understand which is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
Erakorraline teadanne
Erakorraline teadanne
I was really confused, because did not understand which is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. I was really confused, because did not understand hosting web top but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about best hosting website, clear vision absolutely best hosting in the UK therefore I use allways their services when I need web hosting UK top service and well structured presentation about hosting web UK which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Erakorraline teadanne Erakorraline teadanne

Erakorraline teadanne

2. veebr. 2021

Hea Lähte kooli kogukond!

Erakorraline teadanne

Tänase päeva jooksul haigusega seotud uudiseid ei lisandunud.
Haigestunud on praegu 3 õpetajat. 17 õpetajat on määratud eneseisolatsiooni. Haigestunud õpilastest kindlaid teateid ei ole.
Eneseisolatsiooni ja distantsõppele on määratud 1.-4. klassid, 5.A ja 8.B tervikuna ning 10.MS ja 10.TS klass osaliselt (lähtuvalt inglise keele gruppidest).
Õppetöö sujuvama korraldamise huvides jäeti distantsõppele veel 5.B, 8.A ja 10. klasside kõik õpilased.

Koolis jätkavad 6.-7. klassid, 9.A ja 9.B klass ning 11. -12. klassid. Toimub enamus ainetunde kuigi on ka asendusi.

Head tervist soovides
Üllar Loks

Hea Lähte kooli kogukond!
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: