Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Eesti meistrivõistlused judos

Pühapäeval, 30. märtsil astus Lähte spordihallis tatamile meie kooli tunnustatud noorsportlane, Mattias Kuusik.

Finaalkohtumise lõpus kuulutas kohtuniku käsi Mattiase võitu.29.-30.märtsil toimusid Lähte spordihallis Eesti meistrivõistlused judos B-klassile ja juunioridele. Teiste hulgas astusid spordipubliku ette ka meie kooli tegijad, Uku-Paul Tuuling ja Mattias Kuusik. Kodupublikul pettuda ei tulnud. Uku-Paulil oli vastastega nii õnnestumisi kui ebaõnne ning auhinnaliste kohtade jagamisel ta kaasa ei rääkinud. Mattiasel oli esimese vastasega üsna tasavägine lahing, mis siiski lõppes võidukalt. Teine kohtumine jäi väga lühikeseks -  Mattias rabas vastast nii ootamatult, et esimeste sekundite jooksul tehtud heide viis ta finaali. Esikoht finaalkohtumises tuli samuti õnnestunud heitest.  Õnnitlused kogu koolipere poolt!    Finaalkohtumise lõpus kuulutas kohtuniku käsi Mattiase võitu.29.-30.märtsil toimusid Lähte spordihallis Eesti meistrivõistlused judos B-klassile ja juunioridele. Teiste hulgas astusid spordipubliku ette ka meie kooli tegijad, Uku-Paul Tuuling ja Mattias Kuusik. Kodupublikul pettuda ei tulnud. Uku-Paulil oli vastastega nii õnnestumisi kui ebaõnne ning auhinnaliste kohtade jagamisel ta kaasa ei rääkinud. Mattiasel oli esimese vastasega üsna tasavägine lahing, mis siiski lõppes võidukalt. Teine kohtumine jäi väga lühikeseks -  Mattias rabas vastast nii ootamatult, et esimeste sekundite jooksul tehtud heide viis ta finaali. Esikoht finaalkohtumises tuli samuti õnnestunud heitest.  Õnnitlused kogu koolipere poolt!    Pühapäeval, 30. märtsil astus Lähte spordihallis tatamile meie kooli tunnustatud noorsportlane, Mattias Kuusik. It's definitely not about low price of best hosting web but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of hosting web top reliability.
Eesti meistrivõistlused judos
Eesti meistrivõistlused judos
It's definitely not about low price of best hosting web but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of hosting web top reliability. I really enjoyed reading of best web hosting website articles, because they explain those complex things in really simple terms. They are competent and concerned about hosting UK web clear vision sure bet for UK hosting website I am confident, that web hosting UK is one of the best customer service mostly for long time use. I used hosting provider web for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Eesti meistrivõistlused judos Eesti meistrivõistlused judos

Eesti meistrivõistlused judos

28. märtsil 2014

Pühapäeval, 30. märtsil astus Lähte spordihallis tatamile meie kooli tunnustatud noorsportlane, Mattias Kuusik.

Eesti meistrivõistlused judos
Finaalkohtumise lõpus kuulutas kohtuniku käsi Mattiase võitu.

29.-30.märtsil toimusid Lähte spordihallis Eesti meistrivõistlused judos B-klassile ja juunioridele. Teiste hulgas astusid spordipubliku ette ka meie kooli tegijad, Uku-Paul Tuuling ja Mattias Kuusik. Kodupublikul pettuda ei tulnud. Uku-Paulil oli vastastega nii õnnestumisi kui ebaõnne ning auhinnaliste kohtade jagamisel ta kaasa ei rääkinud. Mattiasel oli esimese vastasega üsna tasavägine lahing, mis siiski lõppes võidukalt. Teine kohtumine jäi väga lühikeseks -  Mattias rabas vastast nii ootamatult, et esimeste sekundite jooksul tehtud heide viis ta finaali. Esikoht finaalkohtumises tuli samuti õnnestunud heitest.  

Õnnitlused kogu koolipere poolt!

 

 

 

Pühapäeval, 30. märtsil astus Lähte spordihallis tatamile meie kooli tunnustatud noorsportlane, Mattias Kuusik.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: