Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
E-viktoriin “Tunne Euroopa Liitu!"

Europe Directi teabekeskus-Valgamaa koostöös Tartu Maavalitsusega korraldab õpilastele e-viktoriini “Tunne Euroopa Liitu!".

Osalema on oodatud kõik Valga ja Tartu maakonna üldhariduskoolide V-XII klassi õpilased. Viktoriin on vastamiseks avatud  10. - 14. novembril 2014 aadressidel www.valga.maavalitsus.ee, www.tartu.maavalitsus.ee ja www.tartumaa.ee. Mõlemas vanuserühmas saavad maakondade tublid vastajad auhinnaks raamatuid ning meeneid, mille on välja pannud Europe Directi teabekeskus - Valgamaa. Osalema on oodatud kõik Valga ja Tartu maakonna üldhariduskoolide V-XII klassi õpilased. Viktoriin on vastamiseks avatud  10. - 14. novembril 2014 aadressidel www.valga.maavalitsus.ee, www.tartu.maavalitsus.ee ja www.tartumaa.ee. Mõlemas vanuserühmas saavad maakondade tublid vastajad auhinnaks raamatuid ning meeneid, mille on välja pannud Europe Directi teabekeskus - Valgamaa. Europe Directi teabekeskus-Valgamaa koostöös Tartu Maavalitsusega korraldab õpilastele e-viktoriini “Tunne Euroopa Liitu!". For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field.
E-viktoriin “Tunne Euroopa Liitu!"
E-viktoriin “Tunne Euroopa Liitu!"
For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field. We controlled top web hosting and acknowledge trustworthiness of their technical systems. They offer safe environment for web top hosting, full info more about UK hosting leads me always to new understanding best web hosting website so sometimes crafted quality for my websites are all up now and are not breaking down. therefore best hosting website really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
E-viktoriin “Tunne Euroopa Liitu!" E-viktoriin “Tunne Euroopa Liitu!"

E-viktoriin “Tunne Euroopa Liitu!"

5. nov. 2014

Europe Directi teabekeskus-Valgamaa koostöös Tartu Maavalitsusega korraldab õpilastele e-viktoriini “Tunne Euroopa Liitu!".

Osalema on oodatud kõik Valga ja Tartu maakonna üldhariduskoolide V-XII klassi õpilased.
Viktoriin on vastamiseks avatud  10. - 14. novembril 2014 aadressidel www.valga.maavalitsus.ee, www.tartu.maavalitsus.ee ja www.tartumaa.ee.

Mõlemas vanuserühmas saavad maakondade tublid vastajad auhinnaks raamatuid ning meeneid, mille on välja pannud Europe Directi teabekeskus - Valgamaa.

Europe Directi teabekeskus-Valgamaa koostöös Tartu Maavalitsusega korraldab õpilastele e-viktoriini “Tunne Euroopa Liitu!".
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: