Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Dorpat Trio tuleb külla

Klassikalise muusika ansambel Dorpat Trio pakub Lähte Üg 10.-11.kl. õpilastele muusikatundi, kus esitatakse klassikat ja romantilist muusikat ning räägitakse ka juttu. Meie kooli toimub see kontsert 6. mail kell 9.10, sihgrupp gümnaasium, kuna kontserti rahastab Eesti Kultuurkapital, on see õpilastele tasuta.

Dorpat Trio.Dorpat Trio (Anna Samsonova, Enno Lepnurm, Irina Oja) musitseerib koos 2012. aasta juunist. Trio korraldab kontserte üle Eesti nii täiskasvanutele kui ka lastele ning võtab osa kontserdisarjadest Musica Sacra, Kammermuusika linnas, Muusika Eestimaale jt. Samas teeb trio koostööd ooperilauljatega kontserdisarjades Viini leierkast ning Con forza e tenerezza. Esmakordselt esineti Narva XVIII J. Mravinski nim rahvusvahelisel muusikafestivalil. Novembris 2012 osales trio VI J. Joachimi nim rahvusvahelisel kammermuusika konkursil Weimaris (Saksamaa). Trio repertuaari kuuluvad teosed klassikast tänapäevani, mõned neist on esmaettekanded Eestis. Dorpat Trio.Dorpat Trio (Anna Samsonova, Enno Lepnurm, Irina Oja) musitseerib koos 2012. aasta juunist. Trio korraldab kontserte üle Eesti nii täiskasvanutele kui ka lastele ning võtab osa kontserdisarjadest Musica Sacra, Kammermuusika linnas, Muusika Eestimaale jt. Samas teeb trio koostööd ooperilauljatega kontserdisarjades Viini leierkast ning Con forza e tenerezza. Esmakordselt esineti Narva XVIII J. Mravinski nim rahvusvahelisel muusikafestivalil. Novembris 2012 osales trio VI J. Joachimi nim rahvusvahelisel kammermuusika konkursil Weimaris (Saksamaa). Trio repertuaari kuuluvad teosed klassikast tänapäevani, mõned neist on esmaettekanded Eestis. Klassikalise muusika ansambel Dorpat Trio pakub Lähte Üg 10.-11.kl. õpilastele muusikatundi, kus esitatakse klassikat ja romantilist muusikat ning räägitakse ka juttu. Meie kooli toimub see kontsert 6. mail kell 9.10, sihgrupp gümnaasium, kuna kontserti rahastab Eesti Kultuurkapital, on see õpilastele tasuta. Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of which is the best web hosting and see what they really offer
Dorpat Trio tuleb külla
Dorpat Trio tuleb külla
Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of which is the best web hosting and see what they really offer Probably because they tell complex ideas of best website hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. Sweet knowledge about which web hosting UK find see article about best hosting providers new knowledge about hosting UK web is cool, specially if clear understanding everyday usage is really what matters. Therefore see UK web hosting and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Dorpat Trio tuleb külla Dorpat Trio tuleb külla

Dorpat Trio tuleb külla

17. aprillil 2015

Klassikalise muusika ansambel Dorpat Trio pakub Lähte Üg 10.-11.kl. õpilastele muusikatundi, kus esitatakse klassikat ja romantilist muusikat ning räägitakse ka juttu.
Meie kooli toimub see kontsert 6. mail kell 9.10, sihgrupp gümnaasium, kuna kontserti rahastab Eesti Kultuurkapital, on see õpilastele tasuta.

Dorpat Trio tuleb külla
Dorpat Trio.

Dorpat Trio (Anna Samsonova, Enno Lepnurm, Irina Oja) musitseerib koos 2012. aasta juunist. Trio korraldab kontserte üle Eesti nii täiskasvanutele kui ka lastele ning võtab osa kontserdisarjadest Musica Sacra, Kammermuusika linnas, Muusika Eestimaale jt. Samas teeb trio koostööd ooperilauljatega kontserdisarjades Viini leierkast ning Con forza e tenerezza. Esmakordselt esineti Narva XVIII J. Mravinski nim rahvusvahelisel muusikafestivalil. Novembris 2012 osales trio VI J. Joachimi nim rahvusvahelisel kammermuusika konkursil Weimaris (Saksamaa). Trio repertuaari kuuluvad teosed klassikast tänapäevani, mõned neist on esmaettekanded Eestis.

Klassikalise muusika ansambel Dorpat Trio pakub Lähte Üg 10.-11.kl. õpilastele muusikatundi, kus esitatakse klassikat ja romantilist muusikat ning räägitakse ka juttu. Meie kooli toimub see kontsert 6. mail kell 9.10, sihgrupp gümnaasium, kuna kontserti rahastab Eesti Kultuurkapital, on see õpilastele tasuta.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: