Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Auhinnaline koht Riigikohtu konkursil

12. klassi meediasuuna õpilane Anna Emilie Ferschel osales riiklikul kaasuskonkurssil “Riigikohus 100”.

Seekordne konkurss oli pühendatud Riigikohtu ja põhiseaduse 100. aastapäevale. Riigikohus pidas esimese istungi Tartu raekojas 14. jaanuaril 1920. aastal ning konkursi parimate vastuvõtt toimus samas kohas ja samal ajal 100 aastat hiljem.Meie kooli abiturient Anna Emilie Ferschel kirjutas tsiviilkaasuse samasooliste vanemate lapsendamise kohta ning jäi oma tööga jagama II-III kohta. Tema juhendajaks oli Pärnu maakohtunik Leanika Tamm.Anna tööd saab lugeda siin. Foto: Rein Leib Seekordne konkurss oli pühendatud Riigikohtu ja põhiseaduse 100. aastapäevale. Riigikohus pidas esimese istungi Tartu raekojas 14. jaanuaril 1920. aastal ning konkursi parimate vastuvõtt toimus samas kohas ja samal ajal 100 aastat hiljem.Meie kooli abiturient Anna Emilie Ferschel kirjutas tsiviilkaasuse samasooliste vanemate lapsendamise kohta ning jäi oma tööga jagama II-III kohta. Tema juhendajaks oli Pärnu maakohtunik Leanika Tamm.Anna tööd saab lugeda siin. Foto: Rein Leib 12. klassi meediasuuna õpilane Anna Emilie Ferschel osales riiklikul kaasuskonkurssil “Riigikohus 100”. This is the fact, that there are exellent what is the best web hosting available, but they are hard to find at first place.
Auhinnaline koht Riigikohtu konkursil
Auhinnaline koht Riigikohtu konkursil
This is the fact, that there are exellent what is the best web hosting available, but they are hard to find at first place. While searching for in depth information about the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see best web hosting website for article hosting best I read it all and understood web hosting in UK fully. Their clear understanding after reading this article, I know much better web hosting UK and may suggest ideas about hosting web UK even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Auhinnaline koht Riigikohtu konkursil Auhinnaline koht Riigikohtu konkursil

Auhinnaline koht Riigikohtu konkursil

Ragne Rõlkov 20. jaan. 2020

12. klassi meediasuuna õpilane Anna Emilie Ferschel osales riiklikul kaasuskonkurssil “Riigikohus 100”.

Auhinnaline koht Riigikohtu konkursil

Seekordne konkurss oli pühendatud Riigikohtu ja põhiseaduse 100. aastapäevale. Riigikohus pidas esimese istungi Tartu raekojas 14. jaanuaril 1920. aastal ning konkursi parimate vastuvõtt toimus samas kohas ja samal ajal 100 aastat hiljem.

Meie kooli abiturient Anna Emilie Ferschel kirjutas tsiviilkaasuse samasooliste vanemate lapsendamise kohta ning jäi oma tööga jagama II-III kohta. Tema juhendajaks oli Pärnu maakohtunik Leanika Tamm.

Anna tööd saab lugeda siin.


Foto: Rein Leib

12. klassi meediasuuna õpilane Anna Emilie Ferschel osales riiklikul kaasuskonkurssil “Riigikohus 100”.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: