Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Algklasside talispordipäev

Ilus talveilm soosis esimese kooliastme spordipäeva.

13. veebruaril toimunud algklasside spordipäev sai inspireeritud suuremate omast, kuid seda veidi lihtsustatud variandis.Kavas oli kolm ala: kullimäng, teatekelgutamine ja libeliug. Algklasside puhul oli eesmärgiks, et kõik õpilased saaksid osaleda kõikidel aladel ning ühtegi konkreetset võitjat välja ei kuulutatud ega eraldi ei autasustatud.Erand tehtid siis, kui läks vastlakukli jagamiseks.  Igast klassist said esimesena said oma tee ja kukli esimesena kätte pikima just liu tegijad.  13. veebruaril toimunud algklasside spordipäev sai inspireeritud suuremate omast, kuid seda veidi lihtsustatud variandis.Kavas oli kolm ala: kullimäng, teatekelgutamine ja libeliug. Algklasside puhul oli eesmärgiks, et kõik õpilased saaksid osaleda kõikidel aladel ning ühtegi konkreetset võitjat välja ei kuulutatud ega eraldi ei autasustatud.Erand tehtid siis, kui läks vastlakukli jagamiseks.  Igast klassist said esimesena said oma tee ja kukli esimesena kätte pikima just liu tegijad.  Ilus talveilm soosis esimese kooliastme spordipäeva. First impression was that they offer fair-minded quality best hosting web without bells and whistles.
Algklasside talispordipäev
Algklasside talispordipäev
First impression was that they offer fair-minded quality best hosting web without bells and whistles. I don't think it is trivial question, because top web hosting truly matters when you have website with heavy load. They offer safe environment for website hosting best, learn see araweb.co.uk top web hosting new knowledge about web hosting UK is cool, specially if clear understanding finally, it is the place for reaping full knowledge about web hosting services with couple of simple articles. Great find indeed! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Algklasside talispordipäev Algklasside talispordipäev

Algklasside talispordipäev

Ilus talveilm soosis esimese kooliastme spordipäeva.

Algklasside talispordipäev

13. veebruaril toimunud algklasside spordipäev sai inspireeritud suuremate omast, kuid seda veidi lihtsustatud variandis.

Kavas oli kolm ala: kullimäng, teatekelgutamine ja libeliug. Algklasside puhul oli eesmärgiks, et kõik õpilased saaksid osaleda kõikidel aladel ning ühtegi konkreetset võitjat välja ei kuulutatud ega eraldi ei autasustatud.

Erand tehtid siis, kui läks vastlakukli jagamiseks.  Igast klassist said esimesena said oma tee ja kukli esimesena kätte pikima just liu tegijad. 

Ilus talveilm soosis esimese kooliastme spordipäeva.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: