Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Aasta noortesõber 2017

Tänavu pälvis Aasta noortesõbra tiitli õpetaja ja koorijuht KRISTA KUUS!

13. detsembril toimus Tabivere Rahvamajas Tartu Valla Noortevolikogu poolt korraldatud üritus Noorsootöö Pärl 2017, kus kuulutati välja Tartu valla Aasta noor ja Aasta noortesõbra nominendid ja laureaadid. Meie koolist oli esitatud kaks kandidaati: aasta nooreks Mikk Kaasik ja noortesõbraks Krista Kuus. 13. detsembril toimus Tabivere Rahvamajas Tartu Valla Noortevolikogu poolt korraldatud üritus Noorsootöö Pärl 2017, kus kuulutati välja Tartu valla Aasta noor ja Aasta noortesõbra nominendid ja laureaadid. Meie koolist oli esitatud kaks kandidaati: aasta nooreks Mikk Kaasik ja noortesõbraks Krista Kuus. Tänavu pälvis Aasta noortesõbra tiitli õpetaja ja koorijuht KRISTA KUUS! However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best hosting web and discover best companies.
Aasta noortesõber 2017
Aasta noortesõber 2017
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best hosting web and discover best companies. Maintaining website is really important, I discovered web hosting best and use truly reliable service now. Purified knowledge, which offers deep understanding of website hosting best to learn click for web hosting it's recognized brand with satisfying which web hosting UK always rigorously seeking right top service everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting services and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Aasta noortesõber 2017 Aasta noortesõber 2017

Aasta noortesõber 2017

14. dets. 2017

Tänavu pälvis Aasta noortesõbra tiitli õpetaja ja koorijuht KRISTA KUUS!

Aasta noortesõber 2017

13. detsembril toimus Tabivere Rahvamajas Tartu Valla Noortevolikogu poolt korraldatud üritus Noorsootöö Pärl 2017, kus kuulutati välja Tartu valla Aasta noor ja Aasta noortesõbra nominendid ja laureaadid.
Meie koolist oli esitatud kaks kandidaati: aasta nooreks Mikk Kaasik ja noortesõbraks Krista Kuus.

Tänavu pälvis Aasta noortesõbra tiitli õpetaja ja koorijuht KRISTA KUUS!
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: