Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2023/2024 õa

 õpetajaõppeainekonsultatsiooni aegTimo  Arbeiteraudiovisuaalne meediaE 8.t õppestuudioTiit  Helmmajandusõp, karjääriõpetusT-N 8.t A-106Ene  HurtkunstE 8.t C-2018; N 8.t C-2018Inga  Jufkin T 5.t B-210Helle  Järvaltbioloogia, uurimistööd, loovtöödE 7.-8.t A-206; N 8.t A-206Triinu  JõesaarPK inglise keel,T 7.t B-210; N 6.t B-210eesti keel 4b Varje  Kaardesaksa keelT 8.t B-211; N 7.t B-211Elo Kaarteesti keel ja kirjandusE 6.t A-208; T 8.t A-208Ulvi  Kaasik4.kl.arvutiT 5.t A-306matemaatikaE 7.-8.t A-306 (PK); K 7.-8.t A-306 (G)Helgi  KaivmatemaatikaT 5.t (4.b), 7.t (9.kl) A-308; K 7.-8.t A-308; N 6.t A-308Elve  Kaldojainglise k, psühholoogiaK 7.-8.t B-212Iivi  KaljuveeüldfüüsilineN 8.t spordihallJaan  Kaupmeeseesti keel ja kirjandus 5aK 6.t A-203Kati Kottissevene keelT 8.t B-311Anneli  KumarÕppides loon ennast 10msE 8.t A-109Krista  Kuusmuusika 4., 6.kl.E 6.t A-004; T 7.t C-215Henri  KäärikmuusikaK 8.t A-004; N 8.t A-004Rauno  Laumets,liikumisõpetusT 7.t; N 7.t spordihooneVeiko  LehtoPK matemaatikaE 7.t A-303; T 5.t A-301Eve  LeolaPK inglise keelE 7.t B-310Mariann Lindeinglise keelK 8.t B-311Üllar  LoksGümn: spordiaj., tehnikaaj.               9.a:  füüsika, keemiaE 7.-8.t A-108Tiit  Mauermatemaatika, modelleerimine  K 7.-8.t A-303Triin  Nageleesti keel ja kirjandus, ajakirjandusT 8.t; K 8.t A-201Maris  Pagelkehaline kasv.K 8.t; N 6.-7.t spordihallKertu PalmmatemaatikaE 7.-8.t; K 6.t A-305Eveli Pedajaloodusõp., terviseõp., suhtlemisõp, füüsikaE 7.-8.t A-304Anu Pedakkäsitöö, kodundusE 7.-8.t C-205Kirsi Pestiarvuti, robootikaK 7.t A-103Heido Pärtelfüüsika, tehnoloogiaN 8.t A-303Agu Rukkitööõpetus, joonestamine Mart SeppautoõpetusN 8.t C-109Maire Soovene keelT 8.t; N 7.t B-312Iira ŠmutovaPK eesti keel ja kirjandusT 8.t B-116Berit Tafenauinglise keelE 7.-8.t B-117Ly Tannis-VinniPK ajaluguE 7.t A-205Malle TiidebergkeemiaE 7.t; K 7.-8. A-301Kersti Vaherkehaline kasv.T 8.t; N 8.t spordihooneLiidia Varrikinglise keelE 7.-8.t B-115Erki VeikarGüm: ajalugu, ühiskonnaõp.E 8.t; N 8.t A-204Jürgen Voitkageograafia, loodusõp.E 7.t; N 8.t A-113Ilona Võikeesti keel ja kirjandusN 7.-8.t A-203  õpetajaõppeainekonsultatsiooni aegTimo  Arbeiteraudiovisuaalne meediaE 8.t õppestuudioTiit  Helmmajandusõp, karjääriõpetusT-N 8.t A-106Ene  HurtkunstE 8.t C-2018; N 8.t C-2018Inga  Jufkin T 5.t B-210Helle  Järvaltbioloogia, uurimistööd, loovtöödE 7.-8.t A-206; N 8.t A-206Triinu  JõesaarPK inglise keel,T 7.t B-210; N 6.t B-210eesti keel 4b Varje  Kaardesaksa keelT 8.t B-211; N 7.t B-211Elo Kaarteesti keel ja kirjandusE 6.t A-208; T 8.t A-208Ulvi  Kaasik4.kl.arvutiT 5.t A-306matemaatikaE 7.-8.t A-306 (PK); K 7.-8.t A-306 (G)Helgi  KaivmatemaatikaT 5.t (4.b), 7.t (9.kl) A-308; K 7.-8.t A-308; N 6.t A-308Elve  Kaldojainglise k, psühholoogiaK 7.-8.t B-212Iivi  KaljuveeüldfüüsilineN 8.t spordihallJaan  Kaupmeeseesti keel ja kirjandus 5aK 6.t A-203Kati Kottissevene keelT 8.t B-311Anneli  KumarÕppides loon ennast 10msE 8.t A-109Krista  Kuusmuusika 4., 6.kl.E 6.t A-004; T 7.t C-215Henri  KäärikmuusikaK 8.t A-004; N 8.t A-004Rauno  Laumets,liikumisõpetusT 7.t; N 7.t spordihooneVeiko  LehtoPK matemaatikaE 7.t A-303; T 5.t A-301Eve  LeolaPK inglise keelE 7.t B-310Mariann Lindeinglise keelK 8.t B-311Üllar  LoksGümn: spordiaj., tehnikaaj.               9.a:  füüsika, keemiaE 7.-8.t A-108Tiit  Mauermatemaatika, modelleerimine  K 7.-8.t A-303Triin  Nageleesti keel ja kirjandus, ajakirjandusT 8.t; K 8.t A-201Maris  Pagelkehaline kasv.K 8.t; N 6.-7.t spordihallKertu PalmmatemaatikaE 7.-8.t; K 6.t A-305Eveli Pedajaloodusõp., terviseõp., suhtlemisõp, füüsikaE 7.-8.t A-304Anu Pedakkäsitöö, kodundusE 7.-8.t C-205Kirsi Pestiarvuti, robootikaK 7.t A-103Heido Pärtelfüüsika, tehnoloogiaN 8.t A-303Agu Rukkitööõpetus, Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of best web hosting and see what they really offer
Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2023/2024 õa
Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2023/2024 õa
Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of best web hosting and see what they really offer If I Googled about which is the best web hosting then all these results came from commercial companies, but not any overviews which would have been easy to understand. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about top web hosting, for deeper www.araweb.uk.co in the UK leads me always to new understanding web hosting top so sometimes absolute quality everyday usage is really what matters. Therefore see best website hosting and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2023/2024 õa Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2023/2024 õa

Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2023/2024 õa

 

õpetaja

õppeaine

konsultatsiooni aeg

Timo  Arbeiter

audiovisuaalne meedia

E 8.t õppestuudio

Tiit  Helm

majandusõp, karjääriõpetus

T-N 8.t A-106

Ene  Hurt

kunst

E 8.t C-2018; N 8.t C-2018

Inga  Jufkin

 

T 5.t B-210

Helle  Järvalt

bioloogia, uurimistööd, loovtööd

E 7.-8.t A-206; N 8.t A-206

Triinu  Jõesaar

PK inglise keel,

T 7.t B-210; N 6.t B-210

eesti keel 4b

 

Varje  Kaarde

saksa keel

T 8.t B-211; N 7.t B-211

Elo Kaart

eesti keel ja kirjandus

E 6.t A-208; T 8.t A-208

Ulvi  Kaasik

4.kl.arvuti

T 5.t A-306

matemaatika

E 7.-8.t A-306 (PK); K 7.-8.t A-306 (G)

Helgi  Kaiv

matemaatika

T 5.t (4.b), 7.t (9.kl) A-308;
K 7.-8.t A-308; N 6.t A-308

Elve  Kaldoja

inglise k, psühholoogia

K 7.-8.t B-212

Iivi  Kaljuvee

üldfüüsiline

N 8.t spordihall

Jaan  Kaupmees

eesti keel ja kirjandus 5a

K 6.t A-203

Kati Kottisse

vene keel

T 8.t B-311

Anneli  Kumar

Õppides loon ennast 10ms

E 8.t A-109

Krista  Kuus

muusika 4., 6.kl.

E 6.t A-004; T 7.t C-215

Henri  Käärik

muusika

K 8.t A-004; N 8.t A-004

Rauno  Laumets,

liikumisõpetus

T 7.t; N 7.t spordihoone

Veiko  Lehto

PK matemaatika

E 7.t A-303; T 5.t A-301

Eve  Leola

PK inglise keel

E 7.t B-310

Mariann Linde

inglise keel

K 8.t B-311

Üllar  Loks

Gümn: spordiaj., tehnikaaj.               9.a:  füüsika, keemia

E 7.-8.t A-108

Tiit  Mauer

matemaatika, modelleerimine

 

 K 7.-8.t A-303

Triin  Nagel

eesti keel ja kirjandus, ajakirjandus

T 8.t; K 8.t A-201

Maris  Pagel

kehaline kasv.

K 8.t; N 6.-7.t spordihall

Kertu Palm

matemaatika

E 7.-8.t; K 6.t A-305

Eveli Pedaja

loodusõp., terviseõp., suhtlemisõp, füüsika

E 7.-8.t A-304

Anu Pedak

käsitöö, kodundus

E 7.-8.t C-205

Kirsi Pesti

arvuti, robootika

K 7.t A-103

Heido Pärtel

füüsika, tehnoloogia

N 8.t A-303

Agu Rukki

tööõpetus, joonestamine

 

Mart Sepp

autoõpetus

N 8.t C-109

Maire Soo

vene keel

T 8.t; N 7.t B-312

Iira Šmutova

PK eesti keel ja kirjandus

T 8.t B-116

Berit Tafenau

inglise keel

E 7.-8.t B-117

Ly Tannis-Vinni

PK ajalugu

E 7.t A-205

Malle Tiideberg

keemia

E 7.t; K 7.-8. A-301

Kersti Vaher

kehaline kasv.

T 8.t; N 8.t spordihoone

Liidia Varrik

inglise keel

E 7.-8.t B-115

Erki Veikar

Güm: ajalugu, ühiskonnaõp.

E 8.t; N 8.t A-204

Jürgen Voitka

geograafia, loodusõp.

E 7.t; N 8.t A-113

Ilona Võik

eesti keel ja kirjandus

N 7.-8.t A-203

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: