AHHAA Keskuses toimus robootikavõistlus First Lego League

Lähte Ühisgümnaasiumit esindasid kaks tiimi. 5. klassi õpilased Joonas Grossthal, Paul Heinleht, Henri Langerpaur, Martin Mängli, Rico Robin Pilt ja 6. klassi õpilased Jakob Kommusar, Tormi Lill, Tormi Piho, Mari-Ann Riigov ja Ardi Urm. "Treeningutel" olid tegusad ka Gregor Haabma, Tõnn Eduard Toomsalu ja Ralf Jaaska, kes seekord veel võistlustules kaasa ei löönud.Eelvooru tulemuste tabelis võttis 17 tiimi seas 5. klassi tiim 8. koha ja 6. klassi tiim 11. koha.FLL Lähte tiimi juhendaja, robootikaõpetaja Kirsi Pesti, ootab robootikaringi ja FLL treeningutele ka uusi huvilisi, kellega koos järgmise aasta võistlustelt veel parem tulemus ära tuua. Lähte Ühisgümnaasiumit esindasid kaks tiimi. 5. klassi õpilased Joonas Grossthal, Paul Heinleht, Henri Langerpaur, Martin Mängli, Rico Robin Pilt ja 6. klassi õpilased Jakob Kommusar, Tormi Lill, Tormi Piho, Mari-Ann Riigov ja Ardi Urm. "Treeningutel" olid tegusad ka Gregor Haabma, Tõnn Eduard Toomsalu ja Ralf Jaaska, kes seekord veel võistlustules kaasa ei löönud.Eelvooru tulemuste tabelis võttis 17 tiimi seas 5. klassi tiim 8. koha ja 6. klassi tiim 11. koha.FLL Lähte tiimi juhendaja, robootikaõpetaja Kirsi Pesti, ootab robootikaringi ja FLL treeningutele ka uusi huvilisi, kellega koos järgmise aasta võistlustelt veel parem tulemus ära tuua. Laupäeval, 3. veebruaril toimus Tartus, AHHAA Keskuses üle-eestilise robootikavõistluse First Lego League (FLL) Lõuna-Eesti eelvoor. I was really confused, because did not understand web hosting best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
AHHAA Keskuses toimus robootikavõistlus First Lego League
I was really confused, because did not understand web hosting best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. It may be not leisure reading, but the best web hosting is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative web hosting top link www.araweb.co.uk in the UK new knowledge about website hosting best is cool, specially if position is really strong and they know well what is really important after reading this article, I know much better UK web hosting and may suggest ideas about hosting web UK even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
AHHAA Keskuses toimus robootikavõistlus First Lego League AHHAA Keskuses toimus robootikavõistlus First Lego League

6. veebr. 2024