Kõrgushüppajad võtsid mõõtu Tabiveres

Võistluse parima tulemuse saavutas 10.t klassi õpilane Robin Vaher, kes ületas uut isikliku rekordit tähistava kõrguse 1.85m. U14 vanuseklassis saavutas Markkus Soikonen 2. koha tulemusega 1.25m Võistlusel osalesid meie koolist veel Johannes Visk 1.25m, Karl Mihkel Karu 1.30m, Mihkel Täpsi 1.55m. Võistluse parima tulemuse saavutas 10.t klassi õpilane Robin Vaher, kes ületas uut isikliku rekordit tähistava kõrguse 1.85m. U14 vanuseklassis saavutas Markkus Soikonen 2. koha tulemusega 1.25m Võistlusel osalesid meie koolist veel Johannes Visk 1.25m, Karl Mihkel Karu 1.30m, Mihkel Täpsi 1.55m. 2. veebruaril toimus Tabivere Põhikoolis juba traditsiooniks saanud Tartu valla koolide kõrgushüppevõistlus, milles osalesid ka Lähte Ühisgümnaasiumi noorsportlased. First impression was that they offer fair-minded quality best web hosting without bells and whistles.
Kõrgushüppajad võtsid mõõtu Tabiveres
First impression was that they offer fair-minded quality best web hosting without bells and whistles. I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. No need to invent bicycle, therefore just neutral piece of writing which is the best web hosting, for deeper go to website new knowledge about hosting UK web is cool, specially if position is really strong and they know well what is really important for my websites are all up now and are not breaking down. therefore hosting web UK really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kõrgushüppajad võtsid mõõtu Tabiveres Kõrgushüppajad võtsid mõõtu Tabiveres

U14 vanuseklassis saavutas Markkus Soikonen 2. koha tulemusega 1.25m