Koosolek toimub 21.novembril algusega kell 18:00 kooli aulas.

Päevakord: - sissejuhatus 2023/24 õppeaastasse - ettekanne B.Mesipuu "Veipimine - süütu maitsega pulk või sõltuvust tekitav lõks" - hoolekogu ettekanne - jooksvad küsimused Päevakord: - sissejuhatus 2023/24 õppeaastasse - ettekanne B.Mesipuu "Veipimine - süütu maitsega pulk või sõltuvust tekitav lõks" - hoolekogu ettekanne - jooksvad küsimused Koosolek toimub 21.novembril algusega kell 18:00 kooli aulas. This is the fact, that there are exellent web hosting best available, but they are hard to find at first place.
Lastevanemate üldkoosolek
This is the fact, that there are exellent web hosting best available, but they are hard to find at first place. It's definitely first-class service they provide best web hosting website and that is what makes them outstanding in the field. Sweet knowledge about web hosting in the UK for deeper click for more I am confident, that web hosting in UK is one of the best remarkable results and well structured presentation about hosting UK web which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lastevanemate üldkoosolek Lastevanemate üldkoosolek

18. nov. 2023