Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
MATEMAATIKA - SEE ON IMELIHTNE

November on Lähte ÜG-s matemaatika kuu. Reedel toimus gümnaasiumi klassidele meeskondlik matemaatikaüleannete lahendamise võistlus ENDEL, mis on nime saanud meie kooli kauaaegse matemaatikaõpetaja Endel Nassari järgi.

12. T klassi esindasid 2 võistkonda koosseisus - Karl-Marten Kütt, Sigvrid Soots ja Luisa Järve ning Kirill Smuglin, Aho Hiiemäe ja Rasmus Säär. 12. MS klassi esindasid võistkonnad koosseisus Antero Põder, Kristin Jüris ja Angela Rebane ning Keiti Lisette Tuhkur, Annabel Toivonen ja Kristofer Pann. 11. TS klassi võistkondades olid Ilja Sobolev, Taavet Treier ja Jaagup Altoja ning Berit Lille, Rico-Sander Pensa ja Robin Melk. 11. MS klassi esindasid Kaisa Kreela, Reelika Järvpõld ja Karmen Pärna ning Randes Kanter, Anet Arrak ja Mia Erikson. 10. T klassi esinduses olid Maik Pertsev, Sander Uudeberg ja Markus Valgerist ning Viktoria Kovbasnjuk, Mirjam Nirk ja Keiti Kure. 10. MS klassi esindusse kuulusid Keitrin Lepaste, Maria-Sandra Täär ja Keir Rainer Viira ning Birgit Punkar, Hanna-Liis Henn ja Rico Päll. Võistluse viisid läbi gümnaasiumi matemaatikaõpetajad Helgi Kaiv, Tiit Mauer ja Ulvi Kaasik. 12. T klassi esindasid 2 võistkonda koosseisus - Karl-Marten Kütt, Sigvrid Soots ja Luisa Järve ning Kirill Smuglin, Aho Hiiemäe ja Rasmus Säär. 12. MS klassi esindasid võistkonnad koosseisus Antero Põder, Kristin Jüris ja Angela Rebane ning Keiti Lisette Tuhkur, Annabel Toivonen ja Kristofer Pann. 11. TS klassi võistkondades olid Ilja Sobolev, Taavet Treier ja Jaagup Altoja ning Berit Lille, Rico-Sander Pensa ja Robin Melk. 11. MS klassi esindasid Kaisa Kreela, Reelika Järvpõld ja Karmen Pärna ning Randes Kanter, Anet Arrak ja Mia Erikson. 10. T klassi esinduses olid Maik Pertsev, Sander Uudeberg ja Markus Valgerist ning Viktoria Kovbasnjuk, Mirjam Nirk ja Keiti Kure. 10. MS klassi esindusse kuulusid Keitrin Lepaste, Maria-Sandra Täär ja Keir Rainer Viira ning Birgit Punkar, Hanna-Liis Henn ja Rico Päll. Võistluse viisid läbi gümnaasiumi matemaatikaõpetajad Helgi Kaiv, Tiit Mauer ja Ulvi Kaasik. November on Lähte ÜG-s matemaatika kuu. Reedel toimus gümnaasiumi klassidele meeskondlik matemaatikaüleannete lahendamise võistlus ENDEL, mis on nime saanud meie kooli kauaaegse matemaatikaõpetaja Endel Nassari järgi. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best hosting web and discover best companies.
MATEMAATIKA - SEE ON IMELIHTNE
MATEMAATIKA - SEE ON IMELIHTNE
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best hosting web and discover best companies. I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. The link is generally describing hosting web top, browse hosting web provider therefore I use allways their services when I need website hosting best crafted quality for publications, which are really important for me. Finally, hosting web UK exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
MATEMAATIKA - SEE ON IMELIHTNE MATEMAATIKA - SEE ON IMELIHTNE

MATEMAATIKA - SEE ON IMELIHTNE

20. nov. 2023

November on Lähte ÜG-s matemaatika kuu.
Reedel toimus gümnaasiumi klassidele meeskondlik matemaatikaüleannete lahendamise võistlus ENDEL, mis on nime saanud meie kooli kauaaegse matemaatikaõpetaja Endel Nassari järgi.

MATEMAATIKA - SEE ON IMELIHTNE

12. T klassi esindasid 2 võistkonda koosseisus - Karl-Marten Kütt, Sigvrid Soots ja Luisa Järve ning Kirill Smuglin, Aho Hiiemäe ja Rasmus Säär.
12. MS klassi esindasid võistkonnad koosseisus Antero Põder, Kristin Jüris ja Angela Rebane ning Keiti Lisette Tuhkur, Annabel Toivonen ja Kristofer Pann.
11. TS klassi võistkondades olid Ilja Sobolev, Taavet Treier ja Jaagup Altoja ning Berit Lille, Rico-Sander Pensa ja Robin Melk.
11. MS klassi esindasid Kaisa Kreela, Reelika Järvpõld ja Karmen Pärna ning Randes Kanter, Anet Arrak ja Mia Erikson.
10. T klassi esinduses olid Maik Pertsev, Sander Uudeberg ja Markus Valgerist ning Viktoria Kovbasnjuk, Mirjam Nirk ja Keiti Kure.
10. MS klassi esindusse kuulusid Keitrin Lepaste, Maria-Sandra Täär ja Keir Rainer Viira ning Birgit Punkar, Hanna-Liis Henn ja Rico Päll.
Võistluse viisid läbi gümnaasiumi matemaatikaõpetajad Helgi Kaiv, Tiit Mauer ja Ulvi Kaasik.

November on Lähte ÜG-s matemaatika kuu. Reedel toimus gümnaasiumi klassidele meeskondlik matemaatikaüleannete lahendamise võistlus ENDEL, mis on nime saanud meie kooli kauaaegse matemaatikaõpetaja Endel Nassari järgi.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: