Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Huvitavate ametite päev tuleb jälle

23. novembril toimub karjääripäev 1.-6.klasside õpilastele.

Sellel päeval külastavad 1. ja 2.kooliastme õpilasi 15 erineva ameti ja tegevusvaldkonna esindajat. Kahe tunni jooksul saab iga õpilane oma soovi järgi kuulata kahte esitlust, kus külalised räägivad oma ameti olemusest, mida selles ametis teha saab ja tuleb ning kuidas seda eriala ja vastavaid oskusi omandada saab.Oma tegemisi tutvustavad aiandusspetsialist, automaaler, balletiartist, tantsutreener, laulja ja muusik, sotsiaalmeedia sisulooja, loomapargi töötaja, kokk, juuksur, terviseekspert, sõjamees, jalgpalliklubi juht ja profijalgpallur aga ka politseinik ning kiirabi ja päästekomando töötajad.  Sellel päeval külastavad 1. ja 2.kooliastme õpilasi 15 erineva ameti ja tegevusvaldkonna esindajat. Kahe tunni jooksul saab iga õpilane oma soovi järgi kuulata kahte esitlust, kus külalised räägivad oma ameti olemusest, mida selles ametis teha saab ja tuleb ning kuidas seda eriala ja vastavaid oskusi omandada saab.Oma tegemisi tutvustavad aiandusspetsialist, automaaler, balletiartist, tantsutreener, laulja ja muusik, sotsiaalmeedia sisulooja, loomapargi töötaja, kokk, juuksur, terviseekspert, sõjamees, jalgpalliklubi juht ja profijalgpallur aga ka politseinik ning kiirabi ja päästekomando töötajad.  23. novembril toimub karjääripäev 1.-6.klasside õpilastele. It's definitely not about low price of which is the best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of web top hosting reliability.
Huvitavate ametite päev tuleb jälle
Huvitavate ametite päev tuleb jälle
It's definitely not about low price of which is the best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of web top hosting reliability. We controlled website hosting best and acknowledge trustworthiness of their technical systems. They offer safe environment for which web hosting UK, find read araweb.co.uk website therefore I use allways their services when I need hosting web UK absolute quality everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting services and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Huvitavate ametite päev tuleb jälle Huvitavate ametite päev tuleb jälle

Huvitavate ametite päev tuleb jälle

17. nov. 2023

23. novembril toimub karjääripäev 1.-6.klasside õpilastele.

Huvitavate ametite päev tuleb jälle

Sellel päeval külastavad 1. ja 2.kooliastme õpilasi 15 erineva ameti ja tegevusvaldkonna esindajat. Kahe tunni jooksul saab iga õpilane oma soovi järgi kuulata kahte esitlust, kus külalised räägivad oma ameti olemusest, mida selles ametis teha saab ja tuleb ning kuidas seda eriala ja vastavaid oskusi omandada saab.

Oma tegemisi tutvustavad aiandusspetsialist, automaaler, balletiartist, tantsutreener, laulja ja muusik, sotsiaalmeedia sisulooja, loomapargi töötaja, kokk, juuksur, terviseekspert, sõjamees, jalgpalliklubi juht ja profijalgpallur aga ka politseinik ning kiirabi ja päästekomando töötajad.

 

23. novembril toimub karjääripäev 1.-6.klasside õpilastele.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: