Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
"Sport Koolis" lõpetas Lähte koolis 2. õppeaasta!

Traditsiooniliselt toimus 1. klasside õpilastele ning nende vanematele lõbus perepäev, kus üheskoos tantsiti ning võeti mõõtu kiiruses ja täpsuses! Ka 2. klassidel oli täna kokkuvõttev Sport Koolis tund, kus jagati diplomeid ning tänati juhendajaid.Aitäh kõikidele juhendajatele ning lapsevanematele! Traditsiooniliselt toimus 1. klasside õpilastele ning nende vanematele lõbus perepäev, kus üheskoos tantsiti ning võeti mõõtu kiiruses ja täpsuses! Ka 2. klassidel oli täna kokkuvõttev Sport Koolis tund, kus jagati diplomeid ning tänati juhendajaid.Aitäh kõikidele juhendajatele ning lapsevanematele! For me it was very hard to find forthright company best hosting web because all these breaking ground news in this field.
"Sport Koolis" lõpetas Lähte koolis 2. õppeaasta!
"Sport Koolis" lõpetas Lähte koolis 2. õppeaasta!
For me it was very hard to find forthright company best hosting web because all these breaking ground news in this field. We found out that company capable of what is the best web hosting is worth of mentioning and therefore we publish link here. I am confident about their ideas. Find top notch page of the best web hosting for deeper click for more I read it two times and understood best website hosting much better. Now I have also broader info about systems after long story. I read about the best website hosting and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
"Sport Koolis" lõpetas Lähte koolis 2. õppeaasta! "Sport Koolis" lõpetas Lähte koolis 2. õppeaasta!

"Sport Koolis" lõpetas Lähte koolis 2. õppeaasta!

2. juunil 2023
"Sport Koolis" lõpetas Lähte koolis 2. õppeaasta!

Traditsiooniliselt toimus 1. klasside õpilastele ning nende vanematele lõbus perepäev, kus üheskoos tantsiti ning võeti mõõtu kiiruses ja täpsuses!
Ka 2. klassidel oli täna kokkuvõttev Sport Koolis tund, kus jagati diplomeid ning tänati juhendajaid.

Aitäh kõikidele juhendajatele ning lapsevanematele!

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: