Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Noorte filmitegijate tähelend

Meie kooli 6.A õpilased osalesid õpilasfilmide konkursil "Õnn koolis". Konkursi eesmärk oli koguda filmilugusid selle kohta, kuidas noored seostavad õnne või selle puudumist koolis käimisega.

Kaader, mis kahjuks filmi ei mahtunudEsimene tunnustus meie kuuendikele tuli siis, kui pärast võistlustöö esitamist said edukamad filmiloojad kutse osaleda ühepäevasel häkatonil Balti Filmi- ja Meediakoolis.Eesmärgiks oli õpilastele jagada hea loo jutustamise ABC-d ja nippe, kuidas montaa¾i abil lugu vaataja jaoks emotsionaalsemaks muuta. Järeltöötluse spetsialist tegi kiirkursuse värvimääramise kohta ja BFMi dokumentaalfilmi professor ja produtsent Riho Västrik rääkis autorikaitsega seotud teemadest. Meie koolist osalesid loodud filmi stsenaristina Anni Kirke Lilleväli ja operaatorina Annabel Sarapuu.  ®ürii otsusega saavutasid Lähte ÜG 6.klassi filmitegijad konkursil 2.koha. Auhinna kättesaamiseks on meie filmitegijad kutsutud 8. juunil BFM tudengifilmifestivalile ja sellele järgnevale suurejoonelisele galale "Best of BFM", kus kõrvuti parimate tudengifilmidele tunnustatakse ka õpilasfilmide autoreid. Auhinnatud võistlustööd paigutatakse rahvusvahelisele platvormile Happiness@School. Hoidke alt, gümnaasiumi meediaõpilased - uus põlvkond sõidab sajaga peale! Meie filmitegijad BFMis häkatonil Kaader, mis kahjuks filmi ei mahtunudEsimene tunnustus meie kuuendikele tuli siis, kui pärast võistlustöö esitamist said edukamad filmiloojad kutse osaleda ühepäevasel häkatonil Balti Filmi- ja Meediakoolis.Eesmärgiks oli õpilastele jagada hea loo jutustamise ABC-d ja nippe, kuidas montaa¾i abil lugu vaataja jaoks emotsionaalsemaks muuta. Järeltöötluse spetsialist tegi kiirkursuse värvimääramise kohta ja BFMi dokumentaalfilmi professor ja produtsent Riho Västrik rääkis autorikaitsega seotud teemadest. Meie koolist osalesid loodud filmi stsenaristina Anni Kirke Lilleväli ja operaatorina Annabel Sarapuu.  ®ürii otsusega saavutasid Lähte ÜG 6.klassi filmitegijad konkursil 2.koha. Auhinna kättesaamiseks on meie filmitegijad kutsutud 8. juunil BFM tudengifilmifestivalile ja sellele järgnevale suurejoonelisele galale "Best of BFM", kus kõrvuti parimate tudengifilmidele tunnustatakse ka õpilasfilmide autoreid. Auhinnatud võistlustööd paigutatakse rahvusvahelisele platvormile Happiness@School. Hoidke alt, gümnaasiumi meediaõpilased - uus põlvkond sõidab sajaga peale! Meie filmitegijad BFMis häkatonil Meie kooli 6.A õpilased osalesid õpilasfilmide konkursil "Õnn koolis". Konkursi eesmärk oli koguda filmilugusid selle kohta, kuidas noored seostavad õnne või selle puudumist koolis käimisega. This is the fact, that there are exellent what is the best web hosting available, but they are hard to find at first place.
Noorte filmitegijate tähelend
Noorte filmitegijate tähelend
This is the fact, that there are exellent what is the best web hosting available, but they are hard to find at first place. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting and dicover best companies. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see best hosting website learn West Midland web hosting in the UK because they offer reliable services, I experienced web hosting in UK and am convinced of their quality operator mostly for long time use. I used hosting UK web for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Noorte filmitegijate tähelend Noorte filmitegijate tähelend

Noorte filmitegijate tähelend

8. mail 2023

Meie kooli 6.A õpilased osalesid õpilasfilmide konkursil "Õnn koolis". Konkursi eesmärk oli koguda filmilugusid selle kohta, kuidas noored seostavad õnne või selle puudumist koolis käimisega.

Noorte filmitegijate tähelend
Kaader, mis kahjuks filmi ei mahtunud

Esimene tunnustus meie kuuendikele tuli siis, kui pärast võistlustöö esitamist said edukamad filmiloojad kutse osaleda ühepäevasel häkatonil Balti Filmi- ja Meediakoolis.

Eesmärgiks oli õpilastele jagada hea loo jutustamise ABC-d ja nippe, kuidas montaa¾i abil lugu vaataja jaoks emotsionaalsemaks muuta. Järeltöötluse spetsialist tegi kiirkursuse värvimääramise kohta ja BFMi dokumentaalfilmi professor ja produtsent Riho Västrik rääkis autorikaitsega seotud teemadest. Meie koolist osalesid loodud filmi stsenaristina Anni Kirke Lilleväli ja operaatorina Annabel Sarapuu

 

®ürii otsusega saavutasid Lähte ÜG 6.klassi filmitegijad konkursil 2.koha.
Auhinna kättesaamiseks on meie filmitegijad kutsutud 8. juunil BFM tudengifilmifestivalile ja sellele järgnevale suurejoonelisele galale "Best of BFM", kus kõrvuti parimate tudengifilmidele tunnustatakse ka õpilasfilmide autoreid.
Auhinnatud võistlustööd paigutatakse rahvusvahelisele platvormile Happiness@School.

 

Hoidke alt, gümnaasiumi meediaõpilased - uus põlvkond sõidab sajaga peale!

Noorte filmitegijate tähelend
Meie filmitegijad BFMis häkatonil
Meie kooli 6.A õpilased osalesid õpilasfilmide konkursil "Õnn koolis". Konkursi eesmärk oli koguda filmilugusid selle kohta, kuidas noored seostavad õnne või selle puudumist koolis käimisega.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: