Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Spordimälumängus BUMERANG pronksmedal

18. aprillil toimunud vabariiklikus finaalis õnnestus meie kooli sporditarkadel saavutada kolmas, pronksine koht.

Kooli esindusvõistkonda kuulusid Joosep Lille, Kristjan Täär, Johannes Visk ja Hendrik Visk.  Juhendaja sõnul oli ühtaegu põhjust nii rõõmuks kui kurvastamiseks. Kolmandaks jäädi väga napilt, sest 1.-2. koht läks jagamisele meie võistkonna ees vaid 1 punkti kaugusel. Mäng oli väga raske, küsimused päris keerulised. Siiski tuleb rahul olla, et ikkagi medal ja seda 17 aasta järel. Võiduks saab lugeda ka uusi teadmisi, mida võistluste käigus juurde koguti. Juhendaja Üllar Loks tänab kõiki, kes on koolis spordimälumänge läbi viinud ja neis osalenud. Kooli esindusvõistkonda kuulusid Joosep Lille, Kristjan Täär, Johannes Visk ja Hendrik Visk.  Juhendaja sõnul oli ühtaegu põhjust nii rõõmuks kui kurvastamiseks. Kolmandaks jäädi väga napilt, sest 1.-2. koht läks jagamisele meie võistkonna ees vaid 1 punkti kaugusel. Mäng oli väga raske, küsimused päris keerulised. Siiski tuleb rahul olla, et ikkagi medal ja seda 17 aasta järel. Võiduks saab lugeda ka uusi teadmisi, mida võistluste käigus juurde koguti. Juhendaja Üllar Loks tänab kõiki, kes on koolis spordimälumänge läbi viinud ja neis osalenud. 18. aprillil toimunud vabariiklikus finaalis õnnestus meie kooli sporditarkadel saavutada kolmas, pronksine koht. If I Googled about hosting web top then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Spordimälumängus BUMERANG pronksmedal
Spordimälumängus BUMERANG pronksmedal
If I Googled about hosting web top then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. Maintaining website is really important, I discovered best website hosting and use truly reliable service now. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see hosting provider web find araweb.co.uk for best web hosting therefore I use allways their services when I need what is a web hosting service good care I do not mind having more info about what is web hosting service but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Spordimälumängus BUMERANG pronksmedal Spordimälumängus BUMERANG pronksmedal

Spordimälumängus BUMERANG pronksmedal

19. aprillil 2023

18. aprillil toimunud vabariiklikus finaalis õnnestus meie kooli sporditarkadel saavutada kolmas, pronksine koht.

Spordimälumängus BUMERANG pronksmedal

Kooli esindusvõistkonda kuulusid Joosep Lille, Kristjan Täär, Johannes Visk ja Hendrik Visk
Juhendaja sõnul oli ühtaegu põhjust nii rõõmuks kui kurvastamiseks. Kolmandaks jäädi väga napilt, sest 1.-2. koht läks jagamisele meie võistkonna ees vaid 1 punkti kaugusel. Mäng oli väga raske, küsimused päris keerulised. 

Siiski tuleb rahul olla, et ikkagi medal ja seda 17 aasta järel. Võiduks saab lugeda ka uusi teadmisi, mida võistluste käigus juurde koguti.
Juhendaja Üllar Loks tänab kõiki, kes on koolis spordimälumänge läbi viinud ja neis osalenud.

18. aprillil toimunud vabariiklikus finaalis õnnestus meie kooli sporditarkadel saavutada kolmas, pronksine koht.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: