Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Valmis uus Lügemik

Veebruarikuu koolilehes on mitmeid põnevaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust.

Lugeda saab intervjuud inglise keele õpetaja Elve Kaldojaga, "Kiusamisest vabaks" programmist, koolipere kultuurisoovitustest ja paljust muust. Loomulikult ei puudu ka lugejamäng, milleks on õpetajate lapsepõlvefotod. 14. märtsil tähistame emakeelepäeva ning 30. jaanuaril pidasime esimest korda kirjanduse päeva. Lügemik kutsub kõiki õpilasi ja kooli töötajaid tegema vaimukaid ja teravaid meeme eesti keele ja kirjanduse, nende õppimise ja õpetamise kohta! Julgustame mõtlema kastist välja, olema loovad ja vajadusel ka kriitilised, aga ennekõike enda vastu.Valmis meemid palume saata 24. märtsiks e-posti aadressile . Parimad meemid avaldame ajalehes ning anname välja vähemalt kolm preemiat! Toimus ka detsembrikuu ajalehe lugejamängu vastanute vahel loosimine. Loosiõnn naeratas Eisi Sabrele 2.b klassist. Auhinna saab kätte Lügemiku toimetuse käest. Leht maksab 1€ ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest. Teisipäeval, 21. veebruaril müüme C-korpuses. Lugeda saab intervjuud inglise keele õpetaja Elve Kaldojaga, "Kiusamisest vabaks" programmist, koolipere kultuurisoovitustest ja paljust muust. Loomulikult ei puudu ka lugejamäng, milleks on õpetajate lapsepõlvefotod. 14. märtsil tähistame emakeelepäeva ning 30. jaanuaril pidasime esimest korda kirjanduse päeva. Lügemik kutsub kõiki õpilasi ja kooli töötajaid tegema vaimukaid ja teravaid meeme eesti keele ja kirjanduse, nende õppimise ja õpetamise kohta! Julgustame mõtlema kastist välja, olema loovad ja vajadusel ka kriitilised, aga ennekõike enda vastu.Valmis meemid palume saata 24. märtsiks e-posti aadressile . Parimad meemid avaldame ajalehes ning anname välja vähemalt kolm preemiat! Toimus ka detsembrikuu ajalehe lugejamängu vastanute vahel loosimine. Loosiõnn naeratas Eisi Sabrele 2.b klassist. Auhinna saab kätte Lügemiku toimetuse käest. Leht maksab 1€ ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest. Teisipäeval, 21. veebruaril müüme C-korpuses. Veebruarikuu koolilehes on mitmeid põnevaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust. For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field.
Valmis uus Lügemik
Valmis uus Lügemik
For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field. I don't think it is trivial question, because best hosting web truly matters when you have website with heavy load. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about the best website hosting, discover Hosting by araweb.co.uk leads me always to new understanding website hosting best so sometimes crafted quality after long story. I read about best web hosting website and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Valmis uus Lügemik Valmis uus Lügemik

Valmis uus Lügemik

Lügemiku toimetus 14. veebr. 2023

Veebruarikuu koolilehes on mitmeid põnevaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust.

Lugeda saab intervjuud inglise keele õpetaja Elve Kaldojaga, "Kiusamisest vabaks" programmist, koolipere kultuurisoovitustest ja paljust muust. Loomulikult ei puudu ka lugejamäng, milleks on õpetajate lapsepõlvefotod.

 

14. märtsil tähistame emakeelepäeva ning 30. jaanuaril pidasime esimest korda kirjanduse päeva. Lügemik kutsub kõiki õpilasi ja kooli töötajaid tegema vaimukaid ja teravaid meeme eesti keele ja kirjanduse, nende õppimise ja õpetamise kohta! Julgustame mõtlema kastist välja, olema loovad ja vajadusel ka kriitilised, aga ennekõike enda vastu.

Valmis meemid palume saata 24. märtsiks e-posti aadressile . Parimad meemid avaldame ajalehes ning anname välja vähemalt kolm preemiat!

 

Toimus ka detsembrikuu ajalehe lugejamängu vastanute vahel loosimine. Loosiõnn naeratas Eisi Sabrele 2.b klassist. Auhinna saab kätte Lügemiku toimetuse käest.

 

Leht maksab 1€ ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest. Teisipäeval, 21. veebruaril müüme C-korpuses.

Veebruarikuu koolilehes on mitmeid põnevaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: