Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL

Laupäeval, 11. veebruaril toimus Tartus, AHHAA Keskuses üle-eestilise robootikavõistluse FLL (First Lego League) Lõuna-Eesti eelvoor. Lähte Ühisgümnaasiumit esindasid Ardi Urm, Tormi Lill, Tormi Piho ja Johannes Visk. "Treeningutel" olid tegusad ka Jakob Kommusaar ja Ralf Jaaska, kes seekord veel võistlustules kaasa ei löönud.Eelvooru tulemuste tabelis võttis Lähte ÜG tiim 14 võistkonna seas sisse 12. koha, mis esimese korra kohta on piisavalt hea motivaator, et saadud võistluskogemusega järgmiseks lahinguteks juba varakult treenima hakata.FLL Lähte tiimi juhendaja, robootikaõpetaja Kirsi Pesti, ootab robootikaringi ja FLL treeningutele ka uusi huvilisi, kellega koos järgmise aasta võistlustelt veel parem tulemus ära tuua. Laupäeval, 11. veebruaril toimus Tartus, AHHAA Keskuses üle-eestilise robootikavõistluse FLL (First Lego League) Lõuna-Eesti eelvoor. Lähte Ühisgümnaasiumit esindasid Ardi Urm, Tormi Lill, Tormi Piho ja Johannes Visk. "Treeningutel" olid tegusad ka Jakob Kommusaar ja Ralf Jaaska, kes seekord veel võistlustules kaasa ei löönud.Eelvooru tulemuste tabelis võttis Lähte ÜG tiim 14 võistkonna seas sisse 12. koha, mis esimese korra kohta on piisavalt hea motivaator, et saadud võistluskogemusega järgmiseks lahinguteks juba varakult treenima hakata.FLL Lähte tiimi juhendaja, robootikaõpetaja Kirsi Pesti, ootab robootikaringi ja FLL treeningutele ka uusi huvilisi, kellega koos järgmise aasta võistlustelt veel parem tulemus ära tuua. For me it was very hard to find forthright company best hosting web because all these breaking ground news in this field.
Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL
Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL
For me it was very hard to find forthright company best hosting web because all these breaking ground news in this field. While searching for in depth information about web hosting best and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Therefore I included about website hosting best for full link see araweb.co.uk top web hosting it is interesting because best hosting website they describe is really informative and in depth overview of servers everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting services and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL

Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL

13. veebr. 2023
Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL

Laupäeval, 11. veebruaril toimus Tartus, AHHAA Keskuses üle-eestilise robootikavõistluse FLL (First Lego League) Lõuna-Eesti eelvoor. 

Lähte Ühisgümnaasiumit esindasid Ardi Urm, Tormi Lill, Tormi Piho ja Johannes Visk. "Treeningutel" olid tegusad ka Jakob Kommusaar ja Ralf Jaaska, kes seekord veel võistlustules kaasa ei löönud.

Eelvooru tulemuste tabelis võttis Lähte ÜG tiim 14 võistkonna seas sisse 12. koha, mis esimese korra kohta on piisavalt hea motivaator, et saadud võistluskogemusega järgmiseks lahinguteks juba varakult treenima hakata.

FLL Lähte tiimi juhendaja, robootikaõpetaja Kirsi Pesti, ootab robootikaringi ja FLL treeningutele ka uusi huvilisi, kellega koos järgmise aasta võistlustelt veel parem tulemus ära tuua.

Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL
Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL
Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL
Lähte tiim osales robootikavõistlusel FLL
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: