Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Muudatused bussiliikluses alates 1.oktoober 2022

Tartu maakonna bussiliinide liikluses on tulekul muudatused alates 1. oktoobrist. Palume valla infokanalite abi, et paremini info sõitjateni viia. Muudatuste kokkuvõtlik infoleht on manuses. Täname! Eriti rõhutan, et lapsevanemate palvel hakkab liin 730 (Tartu – Kõrveküla – Välgi) sõitma sisse Kõrvekülla ja peatub ka Kõrveküla kooli peatuses. Senine Sopaku peatus sel liinil jääb ära. Väga oluline on liini kasutavaid õpilasi informeerida, et nad ei läheks oktoobrist alates seda liini Sopakule ootama nagu seni. Liinil 604 (viib lapsi Kärkna ja Õvi piirkonnast Lähte kooli) on väljumisajad peatustest oktoobrikuust 10 minutit hilisemad. Ülejäänud muudatused kirjeldatud lisatud failis.   Muudatused Tartumaa bussiliikluses (.pdf 0,7Mb). Tartu maakonna bussiliinide liikluses on tulekul muudatused alates 1. oktoobrist. Palume valla infokanalite abi, et paremini info sõitjateni viia. Muudatuste kokkuvõtlik infoleht on manuses. Täname! Eriti rõhutan, et lapsevanemate palvel hakkab liin 730 (Tartu – Kõrveküla – Välgi) sõitma sisse Kõrvekülla ja peatub ka Kõrveküla kooli peatuses. Senine Sopaku peatus sel liinil jääb ära. Väga oluline on liini kasutavaid õpilasi informeerida, et nad ei läheks oktoobrist alates seda liini Sopakule ootama nagu seni. Liinil 604 (viib lapsi Kärkna ja Õvi piirkonnast Lähte kooli) on väljumisajad peatustest oktoobrikuust 10 minutit hilisemad. Ülejäänud muudatused kirjeldatud lisatud failis.   Muudatused Tartumaa bussiliikluses (.pdf 0,7Mb). I really enjoyed reading of web hosting best articles, because they explain those complex things in really simple terms.
Muudatused bussiliikluses alates 1.oktoober 2022
Muudatused bussiliikluses alates 1.oktoober 2022
I really enjoyed reading of web hosting best articles, because they explain those complex things in really simple terms. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See top web hosting and dicover best companies. They are competent and concerned about hosting web top discover UK company araweb.co.uk I read it all and understood the best website hosting fully. Their endurance and business class finally, it is the place for reaping full knowledge about web hosting in UK with couple of simple articles. Great find indeed! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Muudatused bussiliikluses alates 1.oktoober 2022 Muudatused bussiliikluses alates 1.oktoober 2022

Muudatused bussiliikluses alates 1.oktoober 2022

Tartumaa Ühistranspordikeskus
Muudatused bussiliikluses alates 1.oktoober 2022

Tartu maakonna bussiliinide liikluses on tulekul muudatused alates 1. oktoobrist. Palume valla infokanalite abi, et paremini info sõitjateni viia. Muudatuste kokkuvõtlik infoleht on manuses. Täname!

 

Eriti rõhutan, et lapsevanemate palvel hakkab liin 730 (Tartu – Kõrveküla – Välgi) sõitma sisse Kõrvekülla ja peatub ka Kõrveküla kooli peatuses. Senine Sopaku peatus sel liinil jääb ära. Väga oluline on liini kasutavaid õpilasi informeerida, et nad ei läheks oktoobrist alates seda liini Sopakule ootama nagu seni.

 

Liinil 604 (viib lapsi Kärkna ja Õvi piirkonnast Lähte kooli) on väljumisajad peatustest oktoobrikuust 10 minutit hilisemad. Ülejäänud muudatused kirjeldatud lisatud failis.

 

 

pdf Muudatused Tartumaa bussiliikluses (.pdf 0,7Mb).
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: