Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt

24. jaanuaril toimus Ülenurme Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 15 meie kooli õpilast.

10. klasside arvestuses tõi esikoha ära Liisa Järve (10.ms, juhendaja Elo Kaart). 11. klasside arvestuses saadi lausa kolmikvõit: esimest-teist kohta jagasid Liisa Ehamaa ja Laura Rebane ning kolmandale kohale tuli Marianne Veberson (kõik 11.ms, juhendaja Ilona Võik). Kuna olümpiaaditeema oli seotud meediaga, siis tuleb meediklassidesse tulnud võitude eest eriti tänada meediaõpetajat Liisa Koiki. Tublilt esindasid kooli veel õpetaja Elo Kaardi õpilased Lisette Lehtme (7.b), Jane Nikopensius ja Kaisa Kaldjärv (9.a) ning Kristelle Laur (10.ts); õpetaja Karin Kaljumäe õpilased Annabel Toivonen ja Kristin Jüris (8.a); õpetaja Liisa Koigi õpilased Sandraly Ilves ja Klaudia Kaasik (8.b); õpetaja Ilona Võigu õpilased Kristjan Kullaste ja Eliise Anijalg (12.ts) ning Sandra Pomjalov (12.ms). 10. klasside arvestuses tõi esikoha ära Liisa Järve (10.ms, juhendaja Elo Kaart). 11. klasside arvestuses saadi lausa kolmikvõit: esimest-teist kohta jagasid Liisa Ehamaa ja Laura Rebane ning kolmandale kohale tuli Marianne Veberson (kõik 11.ms, juhendaja Ilona Võik). Kuna olümpiaaditeema oli seotud meediaga, siis tuleb meediklassidesse tulnud võitude eest eriti tänada meediaõpetajat Liisa Koiki. Tublilt esindasid kooli veel õpetaja Elo Kaardi õpilased Lisette Lehtme (7.b), Jane Nikopensius ja Kaisa Kaldjärv (9.a) ning Kristelle Laur (10.ts); õpetaja Karin Kaljumäe õpilased Annabel Toivonen ja Kristin Jüris (8.a); õpetaja Liisa Koigi õpilased Sandraly Ilves ja Klaudia Kaasik (8.b); õpetaja Ilona Võigu õpilased Kristjan Kullaste ja Eliise Anijalg (12.ts) ning Sandra Pomjalov (12.ms). 24. jaanuaril toimus Ülenurme Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 15 meie kooli õpilast. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See the best web hosting and discover best companies.
Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt
Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See the best web hosting and discover best companies. Probably because they tell complex ideas of hosting web top in really simple terms, it is definitely worth of reading. I love their enthusiasm on describing their experiences on best web hosting website for full text top web hosting I read it two times and understood web hosting UK much better. Now I have also broader info about new perspective everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting provider and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt

Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt

27. jaan. 2020

24. jaanuaril toimus Ülenurme Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 15 meie kooli õpilast.

Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt

10. klasside arvestuses tõi esikoha ära Liisa Järve (10.ms, juhendaja Elo Kaart).
11. klasside arvestuses saadi lausa kolmikvõit: esimest-teist kohta jagasid Liisa Ehamaa ja Laura Rebane ning kolmandale kohale tuli Marianne Veberson (kõik 11.ms, juhendaja Ilona Võik). Kuna olümpiaaditeema oli seotud meediaga, siis tuleb meediklassidesse tulnud võitude eest eriti tänada meediaõpetajat Liisa Koiki.

 

Tublilt esindasid kooli veel
õpetaja Elo Kaardi õpilased Lisette Lehtme (7.b), Jane Nikopensius ja Kaisa Kaldjärv (9.a) ning Kristelle Laur (10.ts);
õpetaja Karin Kaljumäe õpilased Annabel Toivonen ja Kristin Jüris (8.a);
õpetaja Liisa Koigi õpilased Sandraly Ilves ja Klaudia Kaasik (8.b);
õpetaja Ilona Võigu õpilased Kristjan Kullaste ja Eliise Anijalg (12.ts) ning Sandra Pomjalov (12.ms).

24. jaanuaril toimus Ülenurme Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 15 meie kooli õpilast.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: