Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Teeme maailmale pai

Maailmakoristuspäev on tänavusel aastal kindlasti üks aktuaalsemaid ja suuremaid üritusi kõikjal. Maailmakoristuspäevast võtsid osa paljud lasteaiad ja koolid üle Eesti, sealhulgas ka meie Lähte kool.

Lähte koolis viidi maailmakoristuspäev läbi 17. septembril ning sellest võtsid osa 1. kooliaste ehk 1.-3. klassid ning neid toetas 5.B klass. Ühiselt koristati Palalinna terviseradade ümbrust. Klasside vahel jagati ära kogu Palalinna territoorium, võeti kaasa prügikotid ja tõmmati kätte kummikindad ning koristamine võiski alata. Kuivõrd koristamise käigus leiti väga eri tüüpi prügi aitasid õpetajad lastel erinevat prügi eristada. Peamiselt leidus prügi terviseradu ümbritsevast looduses, kuid sageli ka otse terviseradade peal.Kui prügi kottides, toodi see kooli juurde, kus veel sorteerimata prügi oma õige koha leidis. Eraldi prügikottidesse tuli panna klaasesemed, pakendid, tubakatooted ehk suitsukonid, segajäätmed ning ohtlikud jäätmed. Kõige enam leitigi tubakatooteid, seejärel segajäätmed, pakend, klaas ja kõige vähem leiti ohtlikke jäätmeid.2. ja 3. klassi õpilased teatasid kui ühest suust, et päev neile meeldis ja sorteerimise osas saadi ka targemaks. Samuti teadsid koristamisel osalenud lapsed hästi, miks loodust on vaja hoida. Ikka selleks, et loodus ise saaks kasvada ning, et loomadel ja meil endil oleks hea elada. Tehkem siis pai endale ja teistele ning paneme prügi sinna, kuhu prügi ikka panema peab - prügikasti! Lähte koolis viidi maailmakoristuspäev läbi 17. septembril ning sellest võtsid osa 1. kooliaste ehk 1.-3. klassid ning neid toetas 5.B klass. Ühiselt koristati Palalinna terviseradade ümbrust. Klasside vahel jagati ära kogu Palalinna territoorium, võeti kaasa prügikotid ja tõmmati kätte kummikindad ning koristamine võiski alata. Kuivõrd koristamise käigus leiti väga eri tüüpi prügi aitasid õpetajad lastel erinevat prügi eristada. Peamiselt leidus prügi terviseradu ümbritsevast looduses, kuid sageli ka otse terviseradade peal.Kui prügi kottides, toodi see kooli juurde, kus veel sorteerimata prügi oma õige koha leidis. Eraldi prügikottidesse tuli panna klaasesemed, pakendid, tubakatooted ehk suitsukonid, segajäätmed ning ohtlikud jäätmed. Kõige enam leitigi tubakatooteid, seejärel segajäätmed, pakend, klaas ja kõige vähem leiti ohtlikke jäätmeid.2. ja 3. klassi õpilased teatasid kui ühest suust, et päev neile meeldis ja sorteerimise osas saadi ka targemaks. Samuti teadsid koristamisel osalenud lapsed hästi, miks loodust on vaja hoida. Ikka selleks, et loodus ise saaks kasvada ning, et loomadel ja meil endil oleks hea elada. Tehkem siis pai endale ja teistele ning paneme prügi sinna, kuhu prügi ikka panema peab - prügikasti! Maailmakoristuspäev on tänavusel aastal kindlasti üks aktuaalsemaid ja suuremaid üritusi kõikjal. Maailmakoristuspäevast võtsid osa paljud lasteaiad ja koolid üle Eesti, sealhulgas ka meie Lähte kool. I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing web hosting best and doing what they promise,
Teeme maailmale pai
Teeme maailmale pai
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing web hosting best and doing what they promise, I don't think it is trivial question, because top web hosting truly matters when you have website with heavy load. Sweet knowledge about web hosting top for reading see their website it is about web top hosting and reliable services, which guarantee 100% of top service , so their well-balanced approach to best web hosting website is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Teeme maailmale pai Teeme maailmale pai

Teeme maailmale pai

Helena Stepanova, 10.meedia 26. sept. 2019

Maailmakoristuspäev on tänavusel aastal kindlasti üks aktuaalsemaid ja suuremaid üritusi kõikjal. Maailmakoristuspäevast võtsid osa paljud lasteaiad ja koolid üle Eesti, sealhulgas ka meie Lähte kool.

Teeme maailmale pai

Lähte koolis viidi maailmakoristuspäev läbi 17. septembril ning sellest võtsid osa 1. kooliaste ehk 1.-3. klassid ning neid toetas 5.B klass. Ühiselt koristati Palalinna terviseradade ümbrust. Klasside vahel jagati ära kogu Palalinna territoorium, võeti kaasa prügikotid ja tõmmati kätte kummikindad ning koristamine võiski alata. Kuivõrd koristamise käigus leiti väga eri tüüpi prügi aitasid õpetajad lastel erinevat prügi eristada. Peamiselt leidus prügi terviseradu ümbritsevast looduses, kuid sageli ka otse terviseradade peal.

Kui prügi kottides, toodi see kooli juurde, kus veel sorteerimata prügi oma õige koha leidis. Eraldi prügikottidesse tuli panna klaasesemed, pakendid, tubakatooted ehk suitsukonid, segajäätmed ning ohtlikud jäätmed. Kõige enam leitigi tubakatooteid, seejärel segajäätmed, pakend, klaas ja kõige vähem leiti ohtlikke jäätmeid.

2. ja 3. klassi õpilased teatasid kui ühest suust, et päev neile meeldis ja sorteerimise osas saadi ka targemaks. Samuti teadsid koristamisel osalenud lapsed hästi, miks loodust on vaja hoida. Ikka selleks, et loodus ise saaks kasvada ning, et loomadel ja meil endil oleks hea elada.

 

Tehkem siis pai endale ja teistele ning paneme prügi sinna, kuhu prügi ikka panema peab - prügikasti!

Teeme maailmale pai
Teeme maailmale pai
Maailmakoristuspäev on tänavusel aastal kindlasti üks aktuaalsemaid ja suuremaid üritusi kõikjal. Maailmakoristuspäevast võtsid osa paljud lasteaiad ja koolid üle Eesti, sealhulgas ka meie Lähte kool.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: