Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Stiilinädal

26.-29. novembril toimub koolis õpilasesinduse eestvedamisel stiilinädal.

Stiilinäide gümnaasiumiklassidest: kõige mehisem neiu ja kõige naiselikum noormees. Esmaspäeval riietuti vastassugupoole esindajateks, teisipäeva teemaks oli õudused, kolmapäeval kanti erinevate ametite esindajate töörõivaid ning neljapäev on üks suur pid¾aamapidu. Suurtel vahetundidel toimub peahoone esimesel korrusel stiilseimate õpilaste autasustamine. Fotonurgas on võimalus end stiilirõivastes jäädvustada. Stiilinäited õudustepäevast. Stiilinäide gümnaasiumiklassidest: kõige mehisem neiu ja kõige naiselikum noormees. Esmaspäeval riietuti vastassugupoole esindajateks, teisipäeva teemaks oli õudused, kolmapäeval kanti erinevate ametite esindajate töörõivaid ning neljapäev on üks suur pid¾aamapidu. Suurtel vahetundidel toimub peahoone esimesel korrusel stiilseimate õpilaste autasustamine. Fotonurgas on võimalus end stiilirõivastes jäädvustada. Stiilinäited õudustepäevast. 26.-29. novembril toimub koolis õpilasesinduse eestvedamisel stiilinädal. For me it was very hard to find forthright company which is the best web hosting because all these breaking ground news in this field.
Stiilinädal
Stiilinädal
For me it was very hard to find forthright company which is the best web hosting because all these breaking ground news in this field. Maintaining website is really important, I discovered web hosting best and use truly reliable service now. Araweb.co.uk is great source for web top hosting for full link click for web hosting it is about hosting web top and reliable services, which guarantee 100% of funny part is I do not mind having more info about web hosting in UK but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Stiilinädal Stiilinädal

Stiilinädal

28. nov. 2018

26.-29. novembril toimub koolis õpilasesinduse eestvedamisel stiilinädal.

Stiilinädal
Stiilinäide gümnaasiumiklassidest: kõige mehisem neiu ja kõige naiselikum noormees.

Esmaspäeval riietuti vastassugupoole esindajateks, teisipäeva teemaks oli õudused, kolmapäeval kanti erinevate ametite esindajate töörõivaid ning neljapäev on üks suur pid¾aamapidu

Suurtel vahetundidel toimub peahoone esimesel korrusel stiilseimate õpilaste autasustamine. Fotonurgas on võimalus end stiilirõivastes jäädvustada.

Stiilinädal
Stiilinäited õudustepäevast.
26.-29. novembril toimub koolis õpilasesinduse eestvedamisel stiilinädal.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: