Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tunnustus ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistlusel

4. mail toimus Haridus- ja Teadusministeeriumis 19. ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistluse vabariigi presidendi auhindadele kokkuvõttev konverents.

Meie koolist on võtsid sellest osa Mairis Marjapuu ja Maria Elisabeth Helmik, kelle projektitöö kaardimäng ,,Minu Eesti“ leidis teemale ,,Sada aastat Eesti riiki“lähenemise poolest nii president Kersti Kaljulaiu kui ka hindamiskomisjoni tunnustuse. Töö hinnati Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi tänukirjaga. Lähte Ühisgümnaasiumi õpilased on osa võtnud 18-st mainitud võistlusest enam kui 50 uurimimistööga, kusjuures on saadud arvukalt esikohti ja eripreemiaid.           Kui on kellelgi 8.- 12. klassi õpilastest on huvi teha kokkuvõttev uurimus Lähte õpilaste  osavõtust võistlusest, andku julgelt teada. Uurimistööde võitjatel 11. ja 12. klassist on võimalus saada konkursivabalt Eesti ülikoolidessse. Võistluse tulemusi hinnatakse võrdselt olümpiaaditulemustega.  Meie koolist on võtsid sellest osa Mairis Marjapuu ja Maria Elisabeth Helmik, kelle projektitöö kaardimäng ,,Minu Eesti“ leidis teemale ,,Sada aastat Eesti riiki“lähenemise poolest nii president Kersti Kaljulaiu kui ka hindamiskomisjoni tunnustuse. Töö hinnati Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi tänukirjaga. Lähte Ühisgümnaasiumi õpilased on osa võtnud 18-st mainitud võistlusest enam kui 50 uurimimistööga, kusjuures on saadud arvukalt esikohti ja eripreemiaid.           Kui on kellelgi 8.- 12. klassi õpilastest on huvi teha kokkuvõttev uurimus Lähte õpilaste  osavõtust võistlusest, andku julgelt teada. Uurimistööde võitjatel 11. ja 12. klassist on võimalus saada konkursivabalt Eesti ülikoolidessse. Võistluse tulemusi hinnatakse võrdselt olümpiaaditulemustega.  4. mail toimus Haridus- ja Teadusministeeriumis 19. ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistluse vabariigi presidendi auhindadele kokkuvõttev konverents. For me it was very hard to find forthright company best hosting web because all these breaking ground news in this field.
Tunnustus ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistlusel
Tunnustus ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistlusel
For me it was very hard to find forthright company best hosting web because all these breaking ground news in this field. It may be not leisure reading, but what is the best web hosting is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. Purified knowledge, which offers deep understanding of top web hosting for full link read website there leads me always to new understanding web top hosting so sometimes new perspective for publications, which are really important for me. Finally, best website hosting exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tunnustus ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistlusel Tunnustus ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistlusel

Tunnustus ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistlusel

Viivi Rohtla 7. mail 2018

4. mail toimus Haridus- ja Teadusministeeriumis 19. ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistluse vabariigi presidendi auhindadele kokkuvõttev konverents.

Meie koolist on võtsid sellest osa Mairis Marjapuu ja Maria Elisabeth Helmik, kelle projektitöö kaardimäng ,,Minu Eesti“ leidis teemale ,,Sada aastat Eesti riiki“lähenemise poolest nii president Kersti Kaljulaiu kui ka hindamiskomisjoni tunnustuse. Töö hinnati Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi tänukirjaga.

 

Lähte Ühisgümnaasiumi õpilased on osa võtnud 18-st mainitud võistlusest enam kui 50 uurimimistööga, kusjuures on saadud arvukalt esikohti ja eripreemiaid.

           

Kui on kellelgi 8.- 12. klassi õpilastest on huvi teha kokkuvõttev uurimus Lähte õpilaste  osavõtust võistlusest, andku julgelt teada. Uurimistööde võitjatel 11. ja 12. klassist on võimalus saada konkursivabalt Eesti ülikoolidessse. Võistluse tulemusi hinnatakse võrdselt olümpiaaditulemustega.

 

4. mail toimus Haridus- ja Teadusministeeriumis 19. ajalooalaste uurimis- ja loovtööde võistluse vabariigi presidendi auhindadele kokkuvõttev konverents.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: