Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Pallilahingud sõbrapäeval

Sõbrapäeval käisid meie 2. ja 3. klassi noorsportlased Tartus pallidelahingu võistlusel.

Osales 2 tüdrukute ja 3 poiste võistkonda Elvast ja Lähtelt. Finaali pääses 2 võistkonda. Päeva esimene mäng oligi Lähte II ja Elva, mis sisulisel otsustas ära, kes saavad edasi. Lähte poisid võitsid päris kindlalt 2:0. Kui tähtsad mängud peetud, siis mängisid kõik võistkonnad omavahel läbi nii tüdrukud kui ka poisid, et saaks finaaliks harjutada. Lõpetuseks toimus autasustamine, kus võistkondade parimad mängijad said endale kingituseks Swedbanki poolt välja pandud Mikasa koolipalli. Kool omakorda sai osavõtu eest samuti 7 palli, mida saab nüüd treeningutel kasutada. Lähte võistkondadest parimat olid järgmised õpilased:Lähte ÜG I T - Susanna Pihor,Lähte ÜG II T - Kertu Leib,Lähte ÜG I P - Keiro Ainsoo,Lähte ÜG II P - Kaspar Posti.  Osales 2 tüdrukute ja 3 poiste võistkonda Elvast ja Lähtelt. Finaali pääses 2 võistkonda. Päeva esimene mäng oligi Lähte II ja Elva, mis sisulisel otsustas ära, kes saavad edasi. Lähte poisid võitsid päris kindlalt 2:0. Kui tähtsad mängud peetud, siis mängisid kõik võistkonnad omavahel läbi nii tüdrukud kui ka poisid, et saaks finaaliks harjutada. Lõpetuseks toimus autasustamine, kus võistkondade parimad mängijad said endale kingituseks Swedbanki poolt välja pandud Mikasa koolipalli. Kool omakorda sai osavõtu eest samuti 7 palli, mida saab nüüd treeningutel kasutada. Lähte võistkondadest parimat olid järgmised õpilased:Lähte ÜG I T - Susanna Pihor,Lähte ÜG II T - Kertu Leib,Lähte ÜG I P - Keiro Ainsoo,Lähte ÜG II P - Kaspar Posti.  Sõbrapäeval käisid meie 2. ja 3. klassi noorsportlased Tartus pallidelahingu võistlusel. If I Googled about best web hosting then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Pallilahingud sõbrapäeval
Pallilahingud sõbrapäeval
If I Googled about best web hosting then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. We controlled what is the best web hosting and acknowledge trustworthiness of their technical systems. They offer safe environment for top web hosting, full info I saw UK web hosting reviews there on araweb.co.uk website it is about which web hosting UK and reliable services, which guarantee 100% of clear system mostly for long time use. I used hosting web UK for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Pallilahingud sõbrapäeval Pallilahingud sõbrapäeval

Pallilahingud sõbrapäeval

Sõbrapäeval käisid meie 2. ja 3. klassi noorsportlased Tartus pallidelahingu võistlusel.

Pallilahingud sõbrapäeval

Osales 2 tüdrukute ja 3 poiste võistkonda Elvast ja Lähtelt. Finaali pääses 2 võistkonda. Päeva esimene mäng oligi Lähte II ja Elva, mis sisulisel otsustas ära, kes saavad edasi. Lähte poisid võitsid päris kindlalt 2:0. Kui tähtsad mängud peetud, siis mängisid kõik võistkonnad omavahel läbi nii tüdrukud kui ka poisid, et saaks finaaliks harjutada. Lõpetuseks toimus autasustamine, kus võistkondade parimad mängijad said endale kingituseks Swedbanki poolt välja pandud Mikasa koolipalli. Kool omakorda sai osavõtu eest samuti 7 palli, mida saab nüüd treeningutel kasutada.

 

Lähte võistkondadest parimat olid järgmised õpilased:

Lähte ÜG I T - Susanna Pihor,

Lähte ÜG II T - Kertu Leib,

Lähte ÜG I P - Keiro Ainsoo,

Lähte ÜG II P - Kaspar Posti. 

Sõbrapäeval käisid meie 2. ja 3. klassi noorsportlased Tartus pallidelahingu võistlusel.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: