Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Emakeelepäeva tähistamine

Teisipäeval, 14. märtsil kell 10.30 võtavad õigekirjas tugevamad gümnasistid ja nutikamad üheksandikud osa Vikerraadio korraldatud e-etteütlusest.

Kristjan Jaak Peterson Samal päeval toimub aktsioon "Kõik kükitavad". See tähendab, et see, kes kasutab suhtlemisel sõnu "okei" või "tsau", peab trahviks kükitama. Kes neid sõnu teise suust kuuleb, peab ütlejale kükitamise korralduse andma.   Sportlikku päeva! Kolmapäeval, 15. märtsil 1. tunni ajal toimub aulas emakeelepäeva viktoriin 4.-12. klassi õpilastele. Võistkonnas neli liiget, klassist maksimaalselt 2 võistkonda. Neljapäeval 8. tunni ajal oodatakse huvilisi õpetajaid oma ruumi (A-203), et üheskoos keeleteemalist "Kuldvillakut" mängida ja möödunud emakeelepäeva tähistada. Kristjan Jaak Peterson Samal päeval toimub aktsioon "Kõik kükitavad". See tähendab, et see, kes kasutab suhtlemisel sõnu "okei" või "tsau", peab trahviks kükitama. Kes neid sõnu teise suust kuuleb, peab ütlejale kükitamise korralduse andma.   Sportlikku päeva! Kolmapäeval, 15. märtsil 1. tunni ajal toimub aulas emakeelepäeva viktoriin 4.-12. klassi õpilastele. Võistkonnas neli liiget, klassist maksimaalselt 2 võistkonda. Neljapäeval 8. tunni ajal oodatakse huvilisi õpetajaid oma ruumi (A-203), et üheskoos keeleteemalist "Kuldvillakut" mängida ja möödunud emakeelepäeva tähistada. Teisipäeval, 14. märtsil kell 10.30 võtavad õigekirjas tugevamad gümnasistid ja nutikamad üheksandikud osa Vikerraadio korraldatud e-etteütlusest. Simple, yet really professionally explained best web hosting, I really enjoyed reading it.
Emakeelepäeva tähistamine
Emakeelepäeva tähistamine
Simple, yet really professionally explained best web hosting, I really enjoyed reading it. It's definitely first-class service they provide which web hosting is best and that is what makes them outstanding in the field. They are competent and concerned about web hosting top note hosting web provider new knowledge about web top hosting is cool, specially if absolute quality everyday usage is really what matters. Therefore see best hosting website and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Emakeelepäeva tähistamine Emakeelepäeva tähistamine

Emakeelepäeva tähistamine

14. märtsil 2017

Teisipäeval, 14. märtsil kell 10.30 võtavad õigekirjas tugevamad gümnasistid ja nutikamad üheksandikud osa Vikerraadio korraldatud e-etteütlusest.

Emakeelepäeva tähistamine
Kristjan Jaak Peterson

Samal päeval toimub aktsioon "Kõik kükitavad". See tähendab, et see, kes kasutab suhtlemisel sõnu "okei" või "tsau", peab trahviks kükitama. Kes neid sõnu teise suust kuuleb, peab ütlejale kükitamise korralduse andma.   Sportlikku päeva!

 

Kolmapäeval, 15. märtsil 1. tunni ajal toimub aulas emakeelepäeva viktoriin 4.-12. klassi õpilastele. Võistkonnas neli liiget, klassist maksimaalselt 2 võistkonda.

 

Neljapäeval 8. tunni ajal oodatakse huvilisi õpetajaid oma ruumi (A-203), et üheskoos keeleteemalist "Kuldvillakut" mängida ja möödunud emakeelepäeva tähistada.

Teisipäeval, 14. märtsil kell 10.30 võtavad õigekirjas tugevamad gümnasistid ja nutikamad üheksandikud osa Vikerraadio korraldatud e-etteütlusest.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: