Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Õpetajate päeva tähistamine

Meie koolis tähistati õpetajate päeva 7. oktoobril.

Kooli juhtkond õpetajate päevalHommikult toimus kooli aulas koosviibimine, kus kooli juhtkonna ja abituuriumi poolt allkirjastati leping, millega anti üheks päevaks võim üle abiturientidele. Abiturientide poolt kirjutasid leppele alla direktorina Taavi Tamm, õppejuhina Reelika Soo ning korraldusjuhina Kirsika Vilt.Lepinguga kohustusid abituriendid tagama koolis rahu ja korra, täitma õpilaste pead päeva lõpuks tarkusega ning viima Lähte kooli sellel päeval viie parima kooli hulka. Seejärel said senised pedagoogid kiirelt haarata veel suutäie kringlit ja lonksu kohvi ning siis vurasidki õpetajad bussiga Olustvere mõisasse, et sealsetes õpitubades käelist tegevust harrastada.                   Kooli juhtkond õpetajate päevalHommikult toimus kooli aulas koosviibimine, kus kooli juhtkonna ja abituuriumi poolt allkirjastati leping, millega anti üheks päevaks võim üle abiturientidele. Abiturientide poolt kirjutasid leppele alla direktorina Taavi Tamm, õppejuhina Reelika Soo ning korraldusjuhina Kirsika Vilt.Lepinguga kohustusid abituriendid tagama koolis rahu ja korra, täitma õpilaste pead päeva lõpuks tarkusega ning viima Lähte kooli sellel päeval viie parima kooli hulka. Seejärel said senised pedagoogid kiirelt haarata veel suutäie kringlit ja lonksu kohvi ning siis vurasidki õpetajad bussiga Olustvere mõisasse, et sealsetes õpitubades käelist tegevust harrastada.                   Meie koolis tähistati õpetajate päeva 7. oktoobril. First impression was that they offer fair-minded quality web hosting best without bells and whistles.
Õpetajate päeva tähistamine
Õpetajate päeva tähistamine
First impression was that they offer fair-minded quality web hosting best without bells and whistles. We found out that company capable of top web hosting is worth of mentioning and therefore we publish link here. The link is generally describing web hosting top, discover this hosting article I read it two times and understood website hosting best much better. Now I have also broader info about customer service , so their well-balanced approach to best web hosting website is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Õpetajate päeva tähistamine Õpetajate päeva tähistamine

Õpetajate päeva tähistamine

7. okt. 2016

Meie koolis tähistati õpetajate päeva 7. oktoobril.

Õpetajate päeva tähistamine
Kooli juhtkond õpetajate päeval

Hommikult toimus kooli aulas koosviibimine, kus kooli juhtkonna ja abituuriumi poolt allkirjastati leping, millega anti üheks päevaks võim üle abiturientidele. Abiturientide poolt kirjutasid leppele alla direktorina Taavi Tamm, õppejuhina Reelika Soo ning korraldusjuhina Kirsika Vilt.

Lepinguga kohustusid abituriendid tagama koolis rahu ja korra, täitma õpilaste pead päeva lõpuks tarkusega ning viima Lähte kooli sellel päeval viie parima kooli hulka. 

Seejärel said senised pedagoogid kiirelt haarata veel suutäie kringlit ja lonksu kohvi ning siis vurasidki õpetajad bussiga Olustvere mõisasse, et sealsetes õpitubades käelist tegevust harrastada. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meie koolis tähistati õpetajate päeva 7. oktoobril.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: