Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
1. klasside õpioskuste võistlus

6. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna koolide 1. klasside õpilastele õpioskuste võistlus.

Veebirakenduse Kahoot abil võeti mõõtu teadmistes eesti keele, matemaatika, loodusõpetuse valdkonnas ning oli ka silmaringi küsimusi.Lähte ÜG 1.A klassi tüdrukud Lenna Aaviku ja Loreen Kallas saavutasid sellel võistlusel 3. koha. Õnnitleme!  Veebirakenduse Kahoot abil võeti mõõtu teadmistes eesti keele, matemaatika, loodusõpetuse valdkonnas ning oli ka silmaringi küsimusi.Lähte ÜG 1.A klassi tüdrukud Lenna Aaviku ja Loreen Kallas saavutasid sellel võistlusel 3. koha. Õnnitleme!  6. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna koolide 1. klasside õpilastele õpioskuste võistlus. Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it.
1. klasside õpioskuste võistlus
1. klasside õpioskuste võistlus
Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it. I really enjoyed reading of website hosting best articles, because they explain those complex things in really simple terms. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of hosting UK web clear vision West Midland, UK www.araweb.co.uk Ltd I am confident, that UK web hosting is one of the best remarkable results after long story. I read about hosting web service and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
1. klasside õpioskuste võistlus 1. klasside õpioskuste võistlus

1. klasside õpioskuste võistlus

6. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna koolide 1. klasside õpilastele õpioskuste võistlus.

1. klasside õpioskuste võistlus

Veebirakenduse Kahoot abil võeti mõõtu teadmistes eesti keele, matemaatika, loodusõpetuse valdkonnas ning oli ka silmaringi küsimusi.

Lähte ÜG 1.A klassi tüdrukud Lenna Aaviku ja Loreen Kallas saavutasid sellel võistlusel 3. koha. 

Õnnitleme!

 

6. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna koolide 1. klasside õpilastele õpioskuste võistlus.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: