Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
16.detsembril saab osta trükisooja detsembrikuu Lügemikku!

Ka seekordses koolilehes on mitmeid kaasahaaravaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust.

Muuhulgas saab lugeda kolme intervjuud kahe koolitöötaja ja ühe vilistlasega, ennast tutvustab põhikooli õpilasesinduse president Kaisa Kreela, Angela Rebane avaldab arvamust tulevikuraha kohta, kajastatud on mitmed põnevad ja isegi skandaalsed novembri- ja detsembrikuu sündmused.Veel kostitab Lügemiku toimetus meie lugejaid horoskoobiga uueks aastaks. Lehes on olemas ka uus lugejamäng - ootame taas vastuseid, et võitjat auhinnaga rõõmustada!Leht maksab 1 € ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest 16., 17. ja 20. detsembri pikal vahetunnil. Peale 2. tundi müüb toimetus lehti juhtimiskeskuse ees.C-korpusesse tuleme ajalehte müüma neljapäeval, 16. detsembril ja vaatame jooksvalt, kas on veel vaja. Head lugemist soovib Lügemiku toimetus Muuhulgas saab lugeda kolme intervjuud kahe koolitöötaja ja ühe vilistlasega, ennast tutvustab põhikooli õpilasesinduse president Kaisa Kreela, Angela Rebane avaldab arvamust tulevikuraha kohta, kajastatud on mitmed põnevad ja isegi skandaalsed novembri- ja detsembrikuu sündmused.Veel kostitab Lügemiku toimetus meie lugejaid horoskoobiga uueks aastaks. Lehes on olemas ka uus lugejamäng - ootame taas vastuseid, et võitjat auhinnaga rõõmustada!Leht maksab 1 € ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest 16., 17. ja 20. detsembri pikal vahetunnil. Peale 2. tundi müüb toimetus lehti juhtimiskeskuse ees.C-korpusesse tuleme ajalehte müüma neljapäeval, 16. detsembril ja vaatame jooksvalt, kas on veel vaja. Head lugemist soovib Lügemiku toimetus Ka seekordses koolilehes on mitmeid kaasahaaravaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust. First impression was that they offer fair-minded quality which web hosting is best without bells and whistles.
16.detsembril saab osta trükisooja detsembrikuu Lügemikku!
16.detsembril saab osta trükisooja detsembrikuu Lügemikku!
First impression was that they offer fair-minded quality which web hosting is best without bells and whistles. We found out that company capable of web hosting in the UK is worth of mentioning and therefore we publish link here. No need to invent bicycle, therefore just neutral piece of writing hosting web UK, it is absolutely worth click for more therefore I use allways their services when I need hosting provider web clear system , so their well-balanced approach to what is web hosting service is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
16.detsembril saab osta trükisooja detsembrikuu Lügemikku! 16.detsembril saab osta trükisooja detsembrikuu Lügemikku!

16.detsembril saab osta trükisooja detsembrikuu Lügemikku!

14. dets. 2021

Ka seekordses koolilehes on mitmeid kaasahaaravaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust.

Muuhulgas saab lugeda kolme intervjuud kahe koolitöötaja ja ühe vilistlasega, ennast tutvustab põhikooli õpilasesinduse president Kaisa Kreela, Angela Rebane avaldab arvamust tulevikuraha kohta, kajastatud on mitmed põnevad ja isegi skandaalsed novembri- ja detsembrikuu sündmused.

Veel kostitab Lügemiku toimetus meie lugejaid horoskoobiga uueks aastaks. Lehes on olemas ka uus lugejamäng - ootame taas vastuseid, et võitjat auhinnaga rõõmustada!

Leht maksab 1 € ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest 16., 17. ja 20. detsembri pikal vahetunnil. Peale 2. tundi müüb toimetus lehti juhtimiskeskuse ees.

C-korpusesse tuleme ajalehte müüma neljapäeval, 16. detsembril ja vaatame jooksvalt, kas on veel vaja.

 

Head lugemist soovib
Lügemiku toimetus

Ka seekordses koolilehes on mitmeid kaasahaaravaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: