Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lügemiku toimetus kuulutab välja arvamuslugude konkursi

7.- 12. klasside õpilastele teemal "Mis vaevab/rõõmustab Sinu südant, Lähte kooli õpilane?"

Arvamusloo eesmärgid on järgmised: kajastada ning põhjendada kirjutaja seisukohti ning panna lugeja kaasa mõtlema. Arvamuslugu sarnaneb arutleva  koolikirjandiga. Arvamuslugude minimaalne sõnade arv on 250 ning maksimaalne 500. Väljaprinditud lood tuleb toimetada 28. veebruariks 2014. aastal juhtmiskeskuses olevasse karpi, kus on peal märksõna "arvamuslugu", või õpetaja Gerli Loki kätte. Tulemused avalikustatakse 14. märtsil ning parimad autorid saavad auhinnad. Auhinnad antakse välja 7.-9. klasside ning 10.-12. klasside arvestuses. Parimad lood avaldatakse Lügemikus ning kõik laekunud tööd pannakse üles koolimaja A-korpuse 2. korrusele. Hindamiskomisjoni kuuluvad 12. meediaklassi õpilased Ivika Lehtsalu, Laura Kivijärv, Aveli Koitsaar, õpetajad Ilona Võik, Gerli Lokk, Elo Kaart, Triin Nagel ning Anneli Kumar. Arvamusloo eesmärgid on järgmised: kajastada ning põhjendada kirjutaja seisukohti ning panna lugeja kaasa mõtlema. Arvamuslugu sarnaneb arutleva  koolikirjandiga. Arvamuslugude minimaalne sõnade arv on 250 ning maksimaalne 500. Väljaprinditud lood tuleb toimetada 28. veebruariks 2014. aastal juhtmiskeskuses olevasse karpi, kus on peal märksõna "arvamuslugu", või õpetaja Gerli Loki kätte. Tulemused avalikustatakse 14. märtsil ning parimad autorid saavad auhinnad. Auhinnad antakse välja 7.-9. klasside ning 10.-12. klasside arvestuses. Parimad lood avaldatakse Lügemikus ning kõik laekunud tööd pannakse üles koolimaja A-korpuse 2. korrusele. Hindamiskomisjoni kuuluvad 12. meediaklassi õpilased Ivika Lehtsalu, Laura Kivijärv, Aveli Koitsaar, õpetajad Ilona Võik, Gerli Lokk, Elo Kaart, Triin Nagel ning Anneli Kumar. 7.- 12. klasside õpilastele teemal "Mis vaevab/rõõmustab Sinu südant, Lähte kooli õpilane?" It's definitely not about low price of best hosting web but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of web top hosting reliability.
Lügemiku toimetus kuulutab välja arvamuslugude konkursi
Lügemiku toimetus kuulutab välja arvamuslugude konkursi
It's definitely not about low price of best hosting web but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of web top hosting reliability. It may be not leisure reading, but best website hosting is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. Araweb.co.uk is great source for best web hosting website full info araweb.co.uk for best web hosting therefore I use allways their services when I need UK web hosting clear system and well structured presentation about web hosting UK which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lügemiku toimetus kuulutab välja arvamuslugude konkursi Lügemiku toimetus kuulutab välja arvamuslugude konkursi

Lügemiku toimetus kuulutab välja arvamuslugude konkursi

31. jaan. 2014

7.- 12. klasside õpilastele teemal "Mis vaevab/rõõmustab Sinu südant, Lähte kooli õpilane?"

Arvamusloo eesmärgid on järgmised: kajastada ning põhjendada kirjutaja seisukohti ning panna lugeja kaasa mõtlema. Arvamuslugu sarnaneb arutleva  koolikirjandiga.

Arvamuslugude minimaalne sõnade arv on 250 ning maksimaalne 500. Väljaprinditud lood tuleb toimetada 28. veebruariks 2014. aastal juhtmiskeskuses olevasse karpi, kus on peal märksõna "arvamuslugu", või õpetaja Gerli Loki kätte.

Tulemused avalikustatakse 14. märtsil ning parimad autorid saavad auhinnad. Auhinnad antakse välja 7.-9. klasside ning 10.-12. klasside arvestuses. Parimad lood avaldatakse Lügemikus ning kõik laekunud tööd pannakse üles koolimaja A-korpuse 2. korrusele.

Hindamiskomisjoni kuuluvad 12. meediaklassi õpilased Ivika Lehtsalu, Laura Kivijärv, Aveli Koitsaar, õpetajad Ilona Võik, Gerli Lokk, Elo Kaart, Triin Nagel ning Anneli Kumar.

7.- 12. klasside õpilastele teemal "Mis vaevab/rõõmustab Sinu südant, Lähte kooli õpilane?"
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: