Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Mattias Kuusik on Tartu parim noorsportlane

Tartus ja maakonnas tunnustati aasta parimaid sportlasi ja treenereid.

Tartu parima noore meessportlase karika sai judoka Mattias Kuusik (kadettide EM pronks). Lähte Ühisgümnaasium õnnitleb Mattiast ning tema treenerit! Teiste hulgas oli 2013. aasta Tartu meessportlase nominendiks ka Lähte kooliperele tuttav jõutõstja Alex- Edward Raus. Seekord ta küll parima meessportlase tiitlit ei pälvinud, kuid ehk on see karikas tal veel ees. Edu ka Alex-Edwardile! Tartu parima noore meessportlase karika sai judoka Mattias Kuusik (kadettide EM pronks). Lähte Ühisgümnaasium õnnitleb Mattiast ning tema treenerit! Teiste hulgas oli 2013. aasta Tartu meessportlase nominendiks ka Lähte kooliperele tuttav jõutõstja Alex- Edward Raus. Seekord ta küll parima meessportlase tiitlit ei pälvinud, kuid ehk on see karikas tal veel ees. Edu ka Alex-Edwardile! Tartus ja maakonnas tunnustati aasta parimaid sportlasi ja treenereid. For me it was very hard to find forthright company which web hosting is best because all these breaking ground news in this field.
Mattias Kuusik on Tartu parim noorsportlane
Mattias Kuusik on Tartu parim noorsportlane
For me it was very hard to find forthright company which web hosting is best because all these breaking ground news in this field. It's definitely first-class service they provide hosting web top and that is what makes them outstanding in the field. Sweet knowledge about the best website hosting longer great hosting company Ara Web Co. Ltd. I am confident, that website hosting best is one of the best position is really strong and they know well what is really important for my websites are all up now and are not breaking down. therefore best web hosting website really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Mattias Kuusik on Tartu parim noorsportlane Mattias Kuusik on Tartu parim noorsportlane

Mattias Kuusik on Tartu parim noorsportlane

22. dets. 2013

Tartus ja maakonnas tunnustati aasta parimaid sportlasi ja treenereid.

Tartu parima noore meessportlase karika sai judoka Mattias Kuusik (kadettide EM pronks).
Lähte Ühisgümnaasium õnnitleb Mattiast ning tema treenerit!

Teiste hulgas oli 2013. aasta Tartu meessportlase nominendiks ka Lähte kooliperele tuttav jõutõstja Alex- Edward Raus. Seekord ta küll parima meessportlase tiitlit ei pälvinud, kuid ehk on see karikas tal veel ees. Edu ka Alex-Edwardile!

Tartus ja maakonnas tunnustati aasta parimaid sportlasi ja treenereid.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: