Lähte Ühisgümnaasium

Lähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut.   Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist.    22. augustil 20192019/2020 õppeaasta avaaktused 2.septembrilUue õppeaasta avaaktused toimuvad 2.septembril järgmise kava järgi:15. augustil 20191. klassi astujate nimekirjad (täiendatud)Klasside nimekirjadesse on jagatud need õpilased, kelle kohta on vanemad esitanud koolivalmiduskaardi. Kui koolile laekuvad ka praegu veel puuduolevad koolivalmiduskaardid, siis nimekirjad täienevad. 15. augustil 2019Õpilaskodus algab majutamine 1.septembrilEt kooliaasta alguseks õigeks ajaks valmis olla, ootab Lähte ÜG õpilaskodu elanikke sisse kolima 1. septembril alates kella 10.00. 15. augustil 2019Kooliaasta algab 2. septembrilEt tänavune tarkusepäev langeb pühapäevale, siis alustame kooliaastat alles esmaspäeval, 2. septembril. Aktuste toimumisajad peaks kohe-kohe selguma. 26. juunil 2019Lõpupiltide tellimineNüüd on võimalik tellida 2019. a lõpuaktuste fotosid. Vastava lingi saavad lõpetajad oma klassijuhatajate kaudu.Lähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut.   Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist.    22. augustil 20192019/2020 õppeaasta avaaktused 2.septembrilUue õppeaasta avaaktused toimuvad 2.septembril järgmise kava järgi:15. augustil 20191. klassi astujate nimekirjad (täiendatud)Klasside nimekirjadesse on jagatud need õpilased, kelle kohta on vanemad esitanud koolivalmiduskaardi. Kui koolile laekuvad ka praegu veel puuduolevad koolivalmiduskaardid, siis nimekirjad täienevad. 15. augustil 2019Õpilaskodus algab majutamine 1.septembrilEt kooliaasta alguseks õigeks ajaks valmis olla, ootab Lähte ÜG õpilaskodu elanikke sisse kolima 1. septembril alates kella 10.00. 15. augustil 2019Kooliaasta algab 2. septembrilEt tänavune tarkusepäev langeb pühapäevale, siis alustame kooliaastat alles esmaspäeval, 2. septembril. Aktuste toimumisajad peaks kohe-kohe selguma. 26. juunil 2019Lõpupiltide tellimineNüüd on võimalik tellida 2019. a lõpuaktuste fotosid. Vastava lingi saavad lõpetajad oma klassijuhatajate kaudu. My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you.
Lähte Ühisgümnaasium
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you. I was really confused, because did not understand top web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They explained it in plain English with simple analogies, it makes best web hosting website get a line UK firm AraWeb.co.uk it is about web hosting UK and reliable services, which guarantee 100% of remarkable results for publications, which are really important for me. Finally, hosting provider web exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte Ühisgümnaasium Lähte Ühisgümnaasium

Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused

Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: