Lähte Ühisgümnaasium

Lähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut.   Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist. 18. märtsil 2019Nutispordi Tartumaa finaal14. märtsil toimus Nutispordi Tartumaa piirkonna finaal, kuhu pääses neli Lähte ÜG 3.a klassi õpilast. 18. märtsil 2019Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus VõrusIgal aastal talvise võistlushooaja lõpus toimuvad Võru spordikooli poolt korraldatud rahvusvahelised lastevõistlused. 1. klasside õpioskuste võistlus6. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna koolide 1. klasside õpilastele õpioskuste võistlus. 19. veebr. 2019Lähte kooli vilistlaste pallimängud Seekordsed võistlused toimusid tavapärasest erineval ajal, seekord 16. veebruaril, kohaks ikka Lähte spordihall. Nagu viimasel paaril aastal tavaks, algasid alad samaaegselt ning toimusid paralleelsel.. 11. veebr. 2019Supertulemus Eesti noorte meistrivõistlustelt kergejõustikus9.-10. veebruar toimusid Tallinnas Lasnamäe spordihallis Eesti noorte talvised meistrivõistlused kergejõustikus, kus Lähte ÜG gümnasist Eliise Anijalg võitis kogu medalikomplekti.Lähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut.   Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist. 18. märtsil 2019Nutispordi Tartumaa finaal14. märtsil toimus Nutispordi Tartumaa piirkonna finaal, kuhu pääses neli Lähte ÜG 3.a klassi õpilast. 18. märtsil 2019Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus VõrusIgal aastal talvise võistlushooaja lõpus toimuvad Võru spordikooli poolt korraldatud rahvusvahelised lastevõistlused. 1. klasside õpioskuste võistlus6. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna koolide 1. klasside õpilastele õpioskuste võistlus. 19. veebr. 2019Lähte kooli vilistlaste pallimängud Seekordsed võistlused toimusid tavapärasest erineval ajal, seekord 16. veebruaril, kohaks ikka Lähte spordihall. Nagu viimasel paaril aastal tavaks, algasid alad samaaegselt ning toimusid paralleelsel.. 11. veebr. 2019Supertulemus Eesti noorte meistrivõistlustelt kergejõustikus9.-10. veebruar toimusid Tallinnas Lasnamäe spordihallis Eesti noorte talvised meistrivõistlused kergejõustikus, kus Lähte ÜG gümnasist Eliise Anijalg võitis kogu medalikomplekti. My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you.
Lähte Ühisgümnaasium
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you. I was really confused, because did not understand top web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They explained it in plain English with simple analogies, it makes best web hosting website get a line UK firm AraWeb.co.uk it is about web hosting UK and reliable services, which guarantee 100% of remarkable results for publications, which are really important for me. Finally, hosting provider web exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte Ühisgümnaasium Lähte Ühisgümnaasium

Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused

Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: