Lähte Ühisgümnaasium

Lähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut.   Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist.    5. veebr. 2020Lahtiste uste päev ja vastuvõtukatsed 4. veebr. 2020Karmeni kaks kulda Eesti meistrivõistlustelt kergejõustikus1. ja 2. veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassis. Kaks individuaalset kulda võitis U16 tüdrukute vanusegrupis Karmen Bruus. Karmen krooniti E.. Lähte targad ja osavad tulid 3. kohale2. klasside õpilased Loreen Kallas, Jakob Kommusaar ja Ardi Urm saavutasid maakondlikul võistlusel "Targad ja osavad" 3. koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Diana Nõlvak ja Kersti Aste. 27. jaan. 2020Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt24. jaanuaril toimus Ülenurme Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 15 meie kooli õpilast. 20. jaan. 2020Pallilahingust toodi koju võidud16. jaanuaril toimus TÜ Spordihoones Tartu maakonna koolide 1.-3. klasside võrkpalli Pallilahing.Lähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut.   Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist.    5. veebr. 2020Lahtiste uste päev ja vastuvõtukatsed 4. veebr. 2020Karmeni kaks kulda Eesti meistrivõistlustelt kergejõustikus1. ja 2. veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassis. Kaks individuaalset kulda võitis U16 tüdrukute vanusegrupis Karmen Bruus. Karmen krooniti E.. Lähte targad ja osavad tulid 3. kohale2. klasside õpilased Loreen Kallas, Jakob Kommusaar ja Ardi Urm saavutasid maakondlikul võistlusel "Targad ja osavad" 3. koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Diana Nõlvak ja Kersti Aste. 27. jaan. 2020Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt24. jaanuaril toimus Ülenurme Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 15 meie kooli õpilast. 20. jaan. 2020Pallilahingust toodi koju võidud16. jaanuaril toimus TÜ Spordihoones Tartu maakonna koolide 1.-3. klasside võrkpalli Pallilahing. My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you.
Lähte Ühisgümnaasium
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you. I was really confused, because did not understand top web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They explained it in plain English with simple analogies, it makes best web hosting website get a line UK firm AraWeb.co.uk it is about web hosting UK and reliable services, which guarantee 100% of remarkable results for publications, which are really important for me. Finally, hosting provider web exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte Ühisgümnaasium Lähte Ühisgümnaasium

Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtused

Õppekava ellu viies lähtutakse järgmistest põhiväärtustest: