23. märtsil 2017

11. märtsil toimusid Lähte spordihallis Lähte kooli vilistlaste pallimängu võistlused.

Vilistlaste pallimängud 2017

Osavõtt oli varasemast tagasihoidlikum, kuid kõik kohale tulnud nautisid mänge. Võisteldi kolmel alal - korvpall, võrkpall ja saalihoki.

Siin on tulemused:

Võrkpall:

1. koht võistkond “Tuuli-Laura” (Alo Laas, Andres Järvetar, Enn Kuslap, Martin Loimet, Tuuli Tollimägi, Laura Gutmann)

2. koht võistkond “Mairi-Teele” (Sixten Sepp, Kristjan-Mikk Raudsepp, Valeeri Rubeika, Anti Peiponen, Mairi Sild, Teele Proovel)

Parimaks mängijaks valiti Teele Proovel

Saalihoki:

1. koht võistkond "Aju ja Kits" (Aron Lenzius, Fred Haga, Mihkel Vanamb, Johhanna Räppo, Keily Muuga)

2. koht 47. lend (Juhani Võik, Mihkel Kaasik, Liis Lätting, Stiina Kulasalu, Kati Loid, Marten Lombiots)

3. koht "Kool" (Norman Mikk, Sander Anijärv, Margus Puusepp, Greta Suurmann, Angela Leht)

4. koht 50. lend (Jürgen Jaam, Liisa Rubeika, Janika Vaht, Rainis Pugovkin, Indrek Ojaste, Tambet Tallo)

Ala eestvedaja oli Juhani Võik ning parimaks saalihoki mängijaks kuulutati Fred Haga.

Korvpall:

1. koht võistkond "Vanad sõbrad" (Agu Laas, Steven Saaristu, Karl Ots, Mait Kuusik, Kalmer Kaasik, Anti Peiponen, Toomas Proovel)

2. koht võistkond "Lambikuplid" (Mirko Merte Mikk, Lauri Kask, Simo Jaanus, Ander Peiponen, Kaspar Peiponen)

3. koht võistkond "Elvi Pande" (Are Tallmeister, Marten Lombiots, Aivo Elken, Sven Paabut, Felix Valdek, Stiina Kulasalu)

4. koht võistkond "Kaupo" (Janek Laanesoo, Ahti Sepp, Taavo Laatsit, Jan Olesk, Vallo Vaher, Kaupo Kaasik, Urmo Viickberg)

Korvpallimängude eestvedaja Are Tallmeister ning parim mängija oli Kalmer Kaasik.

Lähte kool tänab kõiki osalejaid, võistluste eestvedajaid ning eriti toetajaid Vallo Vaherit ja Agu Laasi.

Kohtumiseni 7.04 2018a.