Videokonkurss "Tegi pätti!"

26. jaan. 2017

Märtsikuu lõpuni oodatakse õpilaste videosid konkurssile "Tegi pätti 2017 – Turvatunne”, mille peaauhindadeks on seikluskaamerad Garmin VirbXE ja GoPro5 Session!

Videokonkurss "Tegi pätti!"

Harjumaa Alaealiste Komisjon kuulutas välja videokonkursi "Tegi Pätti". Seitsmendat aastat korraldatava konkursi eesmärgiks on suunata noori enam mõtlema ühiskonna ja iseenda turvalisuse ning probleemide märkamise teemadel. Parimaid konkursitöid kasutavad valdkonna spetsialistid ennetustöö tegemisel ja teemakohaste loengute läbiviimisel.

 

TEGI PÄTTI 2017 videokonkursi teema on "TURVATUNNE" ning ka sel aastal võivad töid esitada alaliselt elavad noored üle Eesti, vanuses 7-18!

 

Videokonkursi eesmärgiks on motiveerida noori märkama vägivalda enda ümber ning looma audiovisuaalseid teoseid, mis kujutavad kellegi suhtes tarvitatavat vägivalda, mida võib esineda kõikjal ühiskonnas.

Videod võivad olla nii dokumentaalsed kui ka lavastatud ning soovitatav pikkus on 1-5 minutit.

 

Videokonkursi peaauhindadeks on seikluskaamerad Garmin VirbXE (1tk) ja GoPro5 Session (5tk).

®ürii otsustab erinevate alamkategooriate jaotuse vastavalt laekunud töödele, nendeks on tavaliselt nii vanuselised kui loomingulised kriteeriumid.

 

Tööde esitamise tähtaeg on 31. märts 2017.

 

Loodetavasti on "Tegi pätti" noortele piisavalt väljakutsuv võimalus ennast proovile panna ning mõne arvutitunni sisustamiseks hea idee, et pakkuda neile teistsugust tegevust. Seega palume jagada videokonkursi infot noortele ning ka kolleegidele, et anda võimalikult paljudele noortele võimalus oma nägemuse edastamiseks.

 

Konkursi tingimused ja juhend on leitavad veebilehelt

pdf Konkursi juhend (.pdf 0,3Mb).