Vaktsineerimine koolimajas toimub 16.augustil

10. augustil 2021

Tartu Vallavalitsus koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumiga korraldab Lähte Ühisgümnaasiumis ja Tabivere Põhikoolis COVID-19 vastu vaktsineerimise.

Vaktsineerimine koolimajas toimub 16.augustil

LÄHTE KOOLIMAJAS TOIMUB VAKTSINEERIMINE ESMASPÄEVAL 16. AUGUSTIL 2021 KELL 11.00-14.00
Vaktsineerimine toimub kooli aulas sisenemisega aula peauksest ning väljumisega külguksest.

TABIVERE KOOLIMAJAS TOIMUB VAKTSINEERIMINE ESMASPÄEVAL 16. AUGUSTIL KELL 15.00-17.00

Vaktsineerime kõiki vähemalt 12-aastaseid lapsi Pfizeri vaktsiiniga.

Lapse vaktsineerimiseks peab lapsevanem andma nõusoleku.

Selleks, et kliinikum teaks, kui palju lapsi on tulemas, siis palun kirjuta e-aadressil:

Teise vaktsiinidoosi saamiseks korraldatakse järgmine vaktsineerimisring.
Vaktsineerivad Tartu Ülikooli Kliinikumi vaktsineerimismeeskond.

NB! Kui lapsevanem ise ei saa lapsega kaasa tulla siis palun lapsele kaasa anda vanema kirjalik nõusolek paberil. Vanem võib enda kirjaliku nõusoleku varasemalt saata ka digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil:

Rohkem infot koroonaviiruse vaktsineerimise osas leiad aadressilt vaktsineeri.ee

ning telefonil 1247.

Tartu valla sotsiaalosakonna kontaktid leiad siit ning lisainfo vaktsineerimisest Tartu vallas: tartuvald.ee/vaktsineerimine

Vaktsineeritavatele pakume pirukaid!