2. sept. 2015

1. september tõi koolimajja õpilasi, kel õpingud Lähte Ühisgümnaasiumis veel pooleli, kuid ka uusi esmaklassilisi ning uusi kümnendikke.

Uus kooliaasta läks täie hooga käima

Ilmataadi toetusel said üleminekuklassid oma ava-aktuse läbi viia ühiselt koolimaja ees. Esinejaid oli igast kooliastmest nii õpilaste kui õpetajate hulgast.

Esimeste klasside ja abiturientide pidulik aktus sai teoks turvaliselt aula seinte vahel. Et laval oli värskeid koolijütse 53, siis ei mahtunud kõik soovijad aulasse aktust vaatama ning paljud pidi leppima videoülekandega 1. korruse auditooriumis.

Kui aabitsad käes, seiklesid esmaklassilised oma suurte sõprade käe otsas läbi koolihoonete, et aru saada, kui suur see kool ikkagi on. Esimese koolipäeva lõpuks tantsiti-mängiti ühiselt koolimaja ees tuntumaid ringmänge.