Tundide toimumisajad

Alates 18. maist algab taas tegevus ka Lähte Ühisgümnaasiumis. Paraku mitte kõigi jaoks vaid üksnes osadele. Nimelt kutsutakse koolimajja kontaktõppele õpilased, kes kindlasti vajavad konsultatsioone otsekontaktis õpetajatega ja seda järgmistes ainetes:eesti keel; matemaatika; võõrkeeled (inglise keel, vene keel, saksa keel); loodusained (füüsika, keemia, bioloogia).Põhjuseks on vajadus tagada terviseohutus kõigile koolihoonetes viibijatele. Kontaktõppe päevad on:teisipäev, 19. maireede, 22. maiesmaspäev, 25. maineljapäev, 28. mai Teistel koolipäevadel toimub üksnes distantsõpe. Tundide toimumisajad kontaktõppel 1. tund 8.15 - 9.15 2. tund 9.30-10.30 3. tund 10.45 - 11.45  Alates 18. maist algab taas tegevus ka Lähte Ühisgümnaasiumis. Paraku mitte kõigi jaoks vaid üksnes osadele. Nimelt kutsutakse koolimajja kontaktõppele õpilased, kes kindlasti vajavad konsultatsioone otsekontaktis õpetajatega ja seda järgmistes ainetes:eesti keel; matemaatika; võõrkeeled (inglise keel, vene keel, saksa keel); loodusained (füüsika, keemia, bioloogia).Põhjuseks on vajadus tagada terviseohutus kõigile koolihoonetes viibijatele. Kontaktõppe päevad on:teisipäev, 19. maireede, 22. maiesmaspäev, 25. maineljapäev, 28. mai Teistel koolipäevadel toimub üksnes distantsõpe. Tundide toimumisajad kontaktõppel 1. tund 8.15 - 9.15 2. tund 9.30-10.30 3. tund 10.45 - 11.45 This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place.
Tundide toimumisajad
This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting and dicover best companies. I love their enthusiasm on describing their experiences on the best website hosting for article click here for UK web hosting because I understand now best hosting website much better and clear system , so their well-balanced approach to web hosting in the UK is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tundide toimumisajad Tundide toimumisajad

• eesti keel;

• matemaatika;

• võõrkeeled (inglise keel, vene keel, saksa keel);

• loodusained (füüsika, keemia, bioloogia).

Põhjuseks on vajadus tagada terviseohutus kõigile koolihoonetes viibijatele.

Kontaktõppe päevad on:

• teisipäev, 19. mai
  • reede, 22. mai
  • esmaspäev, 25. mai
  • neljapäev, 28. mai

Teistel koolipäevadel toimub üksnes distantsõpe.

Tundide toimumisajad kontaktõppel
1. tund 8.15 - 9.15