Tule osalema loovtööprojektis Kooliruum’16!

12. okt. 2015

Kooliruum’16 on üle-Eestiline uurimuslik ja mänguline loovtööprojekt ja pilootkonkurss, mille käigus kasutavad õpilased erinevaid meetodeid teadusest ja disainist, et uurida, milline on tänane kool ja luua visioon uuest koolist.

Kooliruum’16 sisaldab kaheksat ettevalmistatud uurimis- ja loomisülesannet igapäevaelu toimimisest koolimajas, mille võtab kokku projekti lipukiri “Uuri nagu teadlane. Märka nagu kunstnik. Mõtle nagu arhitekt.”

Tegu on avastusliku õppega, mille jooksul saab kogeda loodus-­ ja sotsiaalteaduslike uurimismeetodite kasutamist ning disainile ja arhitektuurile iseloomulikku tööprotsessi elulises olukorras. Projekt sobib eelkõige põhikooli lõpuklasside ja keskkooliõpilastele, kuid vanuselist piirangut osalejatele ei ole. Õpilas(t)e projektis osalemist on koolil võimalik arvestada riiklikus õppekavas ettenähtud loovtööna.

Loe lähemalt: http://konkurss.arhitektuurikool.ee
See on sinu võimalus avastada kaasaegne arhitektuuri- ja disainivaldkond!