Traditsioonilisel spordiüritusel selgusid Lähte kooli sportlikumad vilistlased

Kristel Tobreluts 23. märtsil 2015

Nagu ikka, toimus üritus taas märtsikuu teisel laupäeval ehk siis seekord 14. märtsil. Kavas olid traditsioonilised korv- ja võrkpall ning nüüdseks populaarseimaks kujunenud saalihoki. Kokku oli mängudel osalejaid 90.

Traditsioonilisel spordiüritusel selgusid Lähte kooli sportlikumad vilistlased

Korvpallis osales 3 võistkonda, kelle hulgast tuli võitjaks võistkond “Unkel” kooseisus Are Tallmeister, Erki Tallmeister, Kaspar Loks, Aivar Rodima, Sven Paabut ja Feliks Valdek. Teise koha sai võistkond „29. lend“ ning kolmanda „Lähtekad”.
Võrkpallis kogunes mehi tänavu kõigest kahe võistkonna jagu, kuid võitlus oli tasavägine, väga nauditav ja pingerohke, omavahelises 5 geimi võitluses jäi peale võistkond „Pall” koosseisus Ats Kukk, Ott Kukk, Kaarel Melk, Valeeri Rubeika, Martin Loimet ja Anti Peiponen. Naiste võistkondi oli kokku 3 ning kooli võrkpallineiud (Laura Gutmann, Reelika Soo, Siiri Kams, Siive Kams, Kadi Tralla ning  Eva-Johanna Võik) said napi võidu võistkondade „Killu” ja „Kersti” ees.
Saalihokis oli sel aastal rekordarv võistkondi – kokku 7. Igas tiimis tuli väljakule 2 meest + 2 naist. Võitjaks tuli võistkond „Juhani” (Juhani Võik, Kati Loid, Eva-Johanna Võik, Kaspar Peponen, Peedu Lohur ja Maili Mägi). 2. koha saavutas võistkond „Fred” ning 3. koha kooli esindusvõistkond.
Erilised tänud iga-aastasele toetajale Agu Laasile ning Erki Tallmeistrile, tänu kellele said  osalejad vääriliselt auhinnatud.

 

Täname kõiki osavõtjaid ning kohtume taas järgmisel aastal,

ikka märtsikuu teisel laupäeval ehk 12. märtsil 2016!