Tööpakkumised

Lähte Ühisgümnaasium võtab tööle klassiõpetaja väikeklassile 1.kooliastmes Töö kirjeldusTöö väikesearvulise klassiga esimeses kooliastmes alustades 1. klassiga.Sisseelamise perioodil on uuele töötajale toeks mentor, kes on oma ala spetsialist. Lisaks on võimalik kokku lepitud ajal tulla kooli ja töökeskkonnaga tutvuma. Tööleasumise aeg kohe.  Nõudmised kandidaadile - kvalifikatsioonile vastavus; - eripedagoogiline ettevalmistus;  - kujundava hindamise põhimõtete tundmine; - innovaatiline suhtumine; - meeskonnatöö oskus; - kasuks tuleb eelnev töökogemus. Kandieerimiseks esitada dokumendid hiljemalt 10. septembriks. Lähte Ühisgümnaasium võtab tööle klassiõpetaja väikeklassile 1.kooliastmes Töö kirjeldusTöö väikesearvulise klassiga esimeses kooliastmes alustades 1. klassiga.Sisseelamise perioodil on uuele töötajale toeks mentor, kes on oma ala spetsialist. Lisaks on võimalik kokku lepitud ajal tulla kooli ja töökeskkonnaga tutvuma. Tööleasumise aeg kohe.  Nõudmised kandidaadile - kvalifikatsioonile vastavus; - eripedagoogiline ettevalmistus;  - kujundava hindamise põhimõtete tundmine; - innovaatiline suhtumine; - meeskonnatöö oskus; - kasuks tuleb eelnev töökogemus. Kandieerimiseks esitada dokumendid hiljemalt 10. septembriks. This is the fact, that there are exellent which is the best web hosting available, but they are hard to find at first place.
Tööpakkumised
This is the fact, that there are exellent which is the best web hosting available, but they are hard to find at first place. I really enjoyed reading of top web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. Sweet knowledge about the best website hosting get a line www.araweb.uk.co in the UK it is about web hosting in UK and reliable services, which guarantee 100% of crafted quality I do not mind having more info about UK web hosting but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tööpakkumised Tööpakkumised

Lähte Ühisgümnaasium võtab tööle

klassiõpetaja väikeklassile 1.kooliastmes

Töö kirjeldus

Töö väikesearvulise klassiga esimeses kooliastmes alustades 1. klassiga.

Lisaks on võimalik kokku lepitud ajal tulla kooli ja töökeskkonnaga tutvuma.
Tööleasumise aeg kohe.

Nõudmised kandidaadile

- kvalifikatsioonile vastavus;
- eripedagoogiline ettevalmistus;
- kujundava hindamise põhimõtete tundmine;
- innovaatiline suhtumine;
- meeskonnatöö oskus;
- kasuks tuleb eelnev töökogemus.

Kandieerimiseks esitada dokumendid hiljemalt 10. septembriks.