Tartumaa Koolide karikavòistluste tulemused võrkpallis

9. nov. 2017

8. novembril toimusid Nõo spordihallis karikavõistlused Tartumaa koolidele võrkpallis.

Tartumaa Koolide karikavòistluste tulemused võrkpallis
Lähte ÜG tublid võrkpallurid

Pärast pikka päeva selgusid Tartumaa Koolide Karikavòistluste kohad.

1. koht Nòo RG;

2. koht Lähte ÜG ll (kes mängis koosseisus: Gerli Räni-parim mängija, Cärol Kikerpill, Kaisa Kerge, Kaisa Kallas, Deivi Pihlap, Lika Berišvili, Hanna Hansti, Cätlyn Kikerpill;

3. koht Lähte ÜG lll (Eliisa Ainomäe, Christin J E Hermits, Kaisa Kaldjärv, Liisbeth Koppel, Emilia Männik, Deili Tammet- parim mängija, Annabel Toivonen, Anette Marie Uibu, Grete-Lisette Uuemäe);

4. koht Lähte I (Ingela Lehtsalu - parim mängija);

5. koht Rannu.

Esile tõstmist väärivad kolmanda koha saajad, kes 7. klassi õpilastena vòistlesid 12. klasside hulgas. Ròòm oli näha, et ka töö gümnaasiumi noortega on hakanud vilja kandma. Eelmisel aastal jäädi samal vòistlusel neljandaks.

Poiste vòistkond tuli kolmandale kohale ja mängis koosseisus: Artti Hohensee parim mängija, Kaupo Kreela, Margo Kristo Rätto, Mairo Pelisaar, Kristjan Rumm, Carl Marcos Kangro, Joosep Lang, Kristjan Jazõkov, Kaarel Eksi, Olar Vool.