Tartu valla spordikool

Tartu valla spordikool

Tartu Valla Spordikool

Spordikooli juhataja: Agu Laas

telefon +372 51 39 304


e-post: 

Spordikooli veebileht

 

 

Tartu Valla Spordikooli treenerid ja treeningute ajad 2020-2021 õppeaastal

 

KERGEJÕUSTIK
Treener Kersti Viru
Treeningud Lähte Spordihoones ja staadionil
Teisipäev: 13.15-14.15 noorem kooliaste
               14.15- 16.00 vanem kooliaste
Neljapäev: 13.15-14.15 noorem kooliaste
                14.15- 16. 00 vanem kooliaste
Reede: 13. 15-14.15 noorem kooliaste
            14.15-16.00 vanem kooliaste
Alates novembrist ka Tartu Ülikooli spordihallis neljapäeviti väljasõiduga 14.15 ja 15.15 ning tagasisõit kell 17.00


Treener Ille Kukk

Treeningud Kõrveküla Spordihallis ja staadionil
Esmaspäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste
                  13.00 - 14.30 - vanem aste
                  14.30 - 16.00 - vanem aste
Teisipäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste
               15.00 - 16.00 - vanem aste
Kolmapäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste
                  15.00 - 16.00 - vanem aste
Neljapäev: 14.00 - 15.45 - vanem aste
Reede:      14.00 - 15.45 vanem aste


Treener Toomas Klaup

Treeningud Kõrveküla Spordihoones ja staadionil
Esmaspäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste
                  13.05-13.50 vanem kooliaste
Teisipäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste
Kolmapäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste
Neljapäev: 14.00-14.45 vanem kooliaste
Reede:  14.00-14.45 vanem kooliaste

 

Treener Rauno Laumets

Treeningud Tabivere Põhikooli spordihoones (ajad võivad muutuda)
Teisipäev: 14.00-15.00 noorem kooliaste
               15.00-16.15 vanem kooliaste
Neljapäev: 14.00-15.00 noorem kooliaste
                15.00-16.15 vanem kooliaste

 

JUDO
Treener Ats Kukk

Treeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas
Esmaspäev: 17.45-19.15
Teisipäev:  17.45-19.15
Neljapäev: 17.45-19.15
Lisaks saavad suuremad poisid käia kolmapäeviti maadlemas kell 18.00-20.00 A le Coq Spordihoones.

 


MURDMAASUUSATAMINE
Treener Ago Vahtra

Treeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas
Esmaspäev: 15.00-17.00 7.-12. klass (ujumine Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas ujulas)
Teisipäev:    14.15-15.30 1.-6. klass
                  15.30-17.30 7.-12. klass
Kolmapäev: 14.15-15.30 1-6 klass
                  15.30-17.30 7.-12. klass
Reede:  15.00-16.00 1-6 klass
            16.00-17.30 7.-12. klass

 

VIBULASKMINE
Treener Kadi Koort

Treeningud Raadi harjutusväljakul
Esmaspäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011
                  16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007
                  17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad
Teisipäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011
               16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007
               17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad
Kolmapäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011
                  16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007
                  17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad
Neljapäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011
                16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007
                17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad
Alates oktoobrist-aprillini on treeningud Veeriku Põhikoolis.

 

MAADLUS
Treener Toomas Proovel

Treeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas
Esmaspäev: 15.00-17.30
Teisipäev: 15.00-17.30
Kolmapäev: 15.00-17.30
Reede: 15.00-17.30

 

KORVPALL
Treener Iivi Kaljuvee

Treeningud Lähte Spordihoones
Esmaspäev: 12.20-13.10 1 klass (pallimängud, korvpall poistele)
                  13.20 – 14.10 3.-4. klass
                  14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste
                  15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste
Teisipäev: 12.20-13.10 2 klass
                13.20-14.05 3.-4. klassi
                14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste
                15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste
Kolmapäev: 12.20-13.10 2 klass
                  13.20-14.05 3.-4. klass
                  14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste
                  15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste
Neljapäev: 12.20-13.10 1 klass (pallimängud korvpall poistele)
                14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste
                15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste
Reede: 12.20-13.10 1. ja 2. klassi mängupäev
           13.20-14.05 3.-7. klassi mängupäev

 

VÕRKPALL
Treener Gunnar Kallari

Treeningud Lähte Spordihoones
Esmaspäev: 12.05-13.05 4. klass
                  14.05-15.20 6. klass
                  15.20-16.50 10.-12. klass
Teisipäev: 12.05-13.05 4. klass
               14.05-15.20 6. klass
               15.10-16.10 8. klass
               16.10-18.00 10.-12. klass
Kolmapäev: 12.05-13.05 4. klass
                  15.10-16.10 8. klass
                  16.10-18.00 10.-12. klass
Neljapäev: 14.05-15.20 6. klass
                15.20-17.00 10.-12. klass
Reede:    14.10-15.20 8. klass

 

Treener Kersti Vaher

Treeningud Lähte Spordihoones
Esmaspäev:  14.00- 15.00 1.-3. klass
Kolmapäev:  14.00-15.00 1.-3. klass

 

Treeningud Tabivere Põhikooli spordihoones (ajad võivad muutuda)
Teisipäev:   14.30 - 15.30 1.-5. klass
Neljapäev:  14.30 -15.45 6.-9. klass


Spordikooli vastuvõtu avaldus.