Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tartu valla spordikool

Tartu Valla Spordikool Spordikooli juhataja: Agu Laastelefon +372 51 39 304 e-post: Spordikooli veebileht   Tartu Valla Spordikooli treenerid ja treeningute ajad 2020-2021 õppeaastal KERGEJÕUSTIK Treener Kersti Viru Treeningud Lähte Spordihoones ja staadionil Teisipäev: 13.15-14.15 noorem kooliaste                14.15- 16.00 vanem kooliaste Neljapäev: 13.15-14.15 noorem kooliaste                 14.15- 16. 00 vanem kooliaste Reede: 13. 15-14.15 noorem kooliaste             14.15-16.00 vanem kooliaste Alates novembrist ka Tartu Ülikooli spordihallis neljapäeviti väljasõiduga 14.15 ja 15.15 ning tagasisõit kell 17.00 Treener Ille KukkTreeningud Kõrveküla Spordihallis ja staadionil Esmaspäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste                   13.00 - 14.30 - vanem aste                   14.30 - 16.00 - vanem aste Teisipäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste                15.00 - 16.00 - vanem aste Kolmapäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste                   15.00 - 16.00 - vanem aste Neljapäev: 14.00 - 15.45 - vanem aste Reede:      14.00 - 15.45 vanem aste Treener Toomas KlaupTreeningud Kõrveküla Spordihoones ja staadionil Esmaspäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste                   13.05-13.50 vanem kooliaste Teisipäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste Kolmapäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste Neljapäev: 14.00-14.45 vanem kooliaste Reede:  14.00-14.45 vanem kooliaste Treener Rauno LaumetsTreeningud Tabivere Põhikooli spordihoones (ajad võivad muutuda) Teisipäev: 14.00-15.00 noorem kooliaste                15.00-16.15 vanem kooliaste Neljapäev: 14.00-15.00 noorem kooliaste                 15.00-16.15 vanem kooliaste JUDO Treener Ats KukkTreeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas Esmaspäev: 17.45-19.15 Teisipäev:  17.45-19.15 Neljapäev: 17.45-19.15 Lisaks saavad suuremad poisid käia kolmapäeviti maadlemas kell 18.00-20.00 A le Coq Spordihoones.  MURDMAASUUSATAMINE Treener Ago VahtraTreeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas Esmaspäev: 15.00-17.00 7.-12. klass (ujumine Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas ujulas) Teisipäev:    14.15-15.30 1.-6. klass                   15.30-17.30 7.-12. klass Kolmapäev: 14.15-15.30 1-6 klass                   15.30-17.30 7.-12. klass Reede:  15.00-16.00 1-6 klass             16.00-17.30 7.-12. klass VIBULASKMINE Treener Kadi KoortTreeningud Raadi harjutusväljakul Esmaspäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011                   16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007                   17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad Teisipäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011                16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007                17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad Kolmapäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011                   16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007                   17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad Neljapäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011                 16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007                 17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad Alates oktoobrist-aprillini on treeningud Veeriku Põhikoolis. MAADLUS Treener Toomas ProovelTreeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas Esmaspäev: 15.00-17.30 Teisipäev: 15.00-17.30 Kolmapäev: 15.00-17.30 Reede: 15.00-17.30 KORVPALL Treener Iivi KaljuveeTreeningud Lähte Spordihoones Esmaspäev: 12.20-13.10 1 klass (pallimängud, korvpall poistele)                   13.20 – 14.10 3.-4. klass                   14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste                   15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste Teisipäev: 12.20-13.10 2 klass                 13.20-14.05 3.-4. klassi                 14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste                 15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste Kolmapäev: 12.20-13.10 2 klass                   13.20-14.05 3.-4. klass                   14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste                   15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste Neljapäev: 12.20-13.10 1 klass (pallimängud korvpall poistele)                 14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste                 15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste Reede: 12.20-13.10 1. ja 2. klassi mängupäev            13.20-14.05 3.-7. klassi mängupäev VÕRKPALL Treener Gunnar KallariTreeningud Lähte Spordihoones Esmaspäev: 12.05-13.05 4. klass                   14.05-15.20 6. klass                   15.20-16.50 10.-12. klass Teisipäev: 12.05-13.05 4. klass                14.05-15.20 6. klass                15.10-16.10 8. klass                16.10-18.00 10.-12. klass Kolmapäev: 12.05-13.05 4. klass                   15.10-16.10 8. klass                   16.10-18.00 10.-12. klass Neljapäev: 14.05-15.20 6. klass                 15.20-17.00 10.-12. klass Reede:    14.10-15.20 8. klass Treener Kersti VaherTreeningud Lähte Spordihoones Esmaspäev:  14.00- 15.00 1.-3. klass Kolmapäev:  14.00-15.00 1.-3. klass Treeningud Tabivere Põhikooli spordihoones (ajad võivad muutuda) Teisipäev:   14.30 - 15.30 1.-5. klass Neljapäev:  14.30 -15.45 6.-9. klass Spordikooli vastuvõtu avaldus. Tartu Valla Spordikool Spordikooli juhataja: Agu Laastelefon +372 51 39 304 e-post: Spordikooli veebileht   Tartu Valla Spordikooli treenerid ja treeningute ajad 2020-2021 õppeaastal KERGEJÕUSTIK Treener Kersti Viru Treeningud Lähte Spordihoones ja staadionil Teisipäev: 13.15-14.15 noorem kooliaste                14.15- 16.00 vanem kooliaste Neljapäev: 13.15-14.15 noorem kooliaste                 14.15- 16. 00 vanem kooliaste Reede: 13. 15-14.15 noorem kooliaste             14.15-16.00 vanem kooliaste Alates novembrist ka Tartu Ülikooli spordihallis neljapäeviti väljasõiduga 14.15 ja 15.15 ning tagasisõit kell 17.00 Treener Ille KukkTreeningud Kõrveküla Spordihallis ja staadionil Esmaspäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste                   13.00 - 14.30 - vanem aste                   14.30 - 16.00 - vanem aste Teisipäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste                15.00 - 16.00 - vanem aste Kolmapäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste                   15.00 - 16.00 - vanem aste Neljapäev: 14.00 - 15.45 - vanem aste Reede:      14.00 - 15.45 vanem aste Treener Toomas KlaupTreeningud Kõrveküla Spordihoones ja staadionil Esmaspäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste                   13.05-13.50 vanem kooliaste Teisipäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste Kolmapäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste Neljapäev: 14.00-14.45 vanem kooliaste Reede:  14.00-14.45 vanem kooliaste Treener Rauno LaumetsTreeningud Tabivere Põhikooli For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field.
Tartu valla spordikool
Tartu valla spordikool
For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field. If I Googled about best hosting web then all these results came from commercial companies, but not any overviews which would have been easy to understand. Sweet knowledge about which is the best web hosting learn UK company araweb.co.uk it is interesting because best website hosting they describe is really informative and in depth overview of servers I do not mind having more info about best web hosting website but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tartu valla spordikool Tartu valla spordikool

Tartu valla spordikool

Tartu valla spordikool

Tartu Valla Spordikool

Spordikooli juhataja: Agu Laas

telefon +372 51 39 304


e-post: 

Spordikooli veebileht

 

 

Tartu Valla Spordikooli treenerid ja treeningute ajad 2020-2021 õppeaastal

 

KERGEJÕUSTIK
Treener Kersti Viru
Treeningud Lähte Spordihoones ja staadionil
Teisipäev: 13.15-14.15 noorem kooliaste
               14.15- 16.00 vanem kooliaste
Neljapäev: 13.15-14.15 noorem kooliaste
                14.15- 16. 00 vanem kooliaste
Reede: 13. 15-14.15 noorem kooliaste
            14.15-16.00 vanem kooliaste
Alates novembrist ka Tartu Ülikooli spordihallis neljapäeviti väljasõiduga 14.15 ja 15.15 ning tagasisõit kell 17.00


Treener Ille Kukk

Treeningud Kõrveküla Spordihallis ja staadionil
Esmaspäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste
                  13.00 - 14.30 - vanem aste
                  14.30 - 16.00 - vanem aste
Teisipäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste
               15.00 - 16.00 - vanem aste
Kolmapäev: 12.00 - 13.00 - noorem aste
                  15.00 - 16.00 - vanem aste
Neljapäev: 14.00 - 15.45 - vanem aste
Reede:      14.00 - 15.45 vanem aste


Treener Toomas Klaup

Treeningud Kõrveküla Spordihoones ja staadionil
Esmaspäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste
                  13.05-13.50 vanem kooliaste
Teisipäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste
Kolmapäev: 12.10-12.55 noorem kooliaste
Neljapäev: 14.00-14.45 vanem kooliaste
Reede:  14.00-14.45 vanem kooliaste

 

Treener Rauno Laumets

Treeningud Tabivere Põhikooli spordihoones (ajad võivad muutuda)
Teisipäev: 14.00-15.00 noorem kooliaste
               15.00-16.15 vanem kooliaste
Neljapäev: 14.00-15.00 noorem kooliaste
                15.00-16.15 vanem kooliaste

 

JUDO
Treener Ats Kukk

Treeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas
Esmaspäev: 17.45-19.15
Teisipäev:  17.45-19.15
Neljapäev: 17.45-19.15
Lisaks saavad suuremad poisid käia kolmapäeviti maadlemas kell 18.00-20.00 A le Coq Spordihoones.

 


MURDMAASUUSATAMINE
Treener Ago Vahtra

Treeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas
Esmaspäev: 15.00-17.00 7.-12. klass (ujumine Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas ujulas)
Teisipäev:    14.15-15.30 1.-6. klass
                  15.30-17.30 7.-12. klass
Kolmapäev: 14.15-15.30 1-6 klass
                  15.30-17.30 7.-12. klass
Reede:  15.00-16.00 1-6 klass
            16.00-17.30 7.-12. klass

 

VIBULASKMINE
Treener Kadi Koort

Treeningud Raadi harjutusväljakul
Esmaspäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011
                  16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007
                  17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad
Teisipäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011
               16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007
               17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad
Kolmapäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011
                  16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007
                  17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad
Neljapäev: 15.00-16.00 sünniaasta 2008, 2009, 2010, 2011
                16.00-17.15 sünniaasta 2006 ja 2007
                17.15-19.15 sünniaasta 2005 ja vanemad
Alates oktoobrist-aprillini on treeningud Veeriku Põhikoolis.

 

MAADLUS
Treener Toomas Proovel

Treeningud Lähte suusa- ja maadlusmajas
Esmaspäev: 15.00-17.30
Teisipäev: 15.00-17.30
Kolmapäev: 15.00-17.30
Reede: 15.00-17.30

 

KORVPALL
Treener Iivi Kaljuvee

Treeningud Lähte Spordihoones
Esmaspäev: 12.20-13.10 1 klass (pallimängud, korvpall poistele)
                  13.20 – 14.10 3.-4. klass
                  14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste
                  15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste
Teisipäev: 12.20-13.10 2 klass
                13.20-14.05 3.-4. klassi
                14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste
                15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste
Kolmapäev: 12.20-13.10 2 klass
                  13.20-14.05 3.-4. klass
                  14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste
                  15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste
Neljapäev: 12.20-13.10 1 klass (pallimängud korvpall poistele)
                14.15-15.45 4.-7. klassi treeningaste
                15.45-17.15 gümnaasiumi treeningaste
Reede: 12.20-13.10 1. ja 2. klassi mängupäev
           13.20-14.05 3.-7. klassi mängupäev

 

VÕRKPALL
Treener Gunnar Kallari

Treeningud Lähte Spordihoones
Esmaspäev: 12.05-13.05 4. klass
                  14.05-15.20 6. klass
                  15.20-16.50 10.-12. klass
Teisipäev: 12.05-13.05 4. klass
               14.05-15.20 6. klass
               15.10-16.10 8. klass
               16.10-18.00 10.-12. klass
Kolmapäev: 12.05-13.05 4. klass
                  15.10-16.10 8. klass
                  16.10-18.00 10.-12. klass
Neljapäev: 14.05-15.20 6. klass
                15.20-17.00 10.-12. klass
Reede:    14.10-15.20 8. klass

 

Treener Kersti Vaher

Treeningud Lähte Spordihoones
Esmaspäev:  14.00- 15.00 1.-3. klass
Kolmapäev:  14.00-15.00 1.-3. klass

 

Treeningud Tabivere Põhikooli spordihoones (ajad võivad muutuda)
Teisipäev:   14.30 - 15.30 1.-5. klass
Neljapäev:  14.30 -15.45 6.-9. klass


Spordikooli vastuvõtu avaldus.

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: