Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim

Reedel, 11. aprillil toimus Lähte, Jõgeva ja Treffneri kooli sõpruskohtumine saalihokis.

Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim

Mänge alustasid õpilased. LÜG ja HTG vahelises mängus löödi väravaid peaaegu et kordamööda, ent viimase võiduvärava lõi siiski Lähte õpilane Mihkel Vanamb ja seis jäi 9:8. Selles mängus tegi ta kokku 5 väravat, Kristi Orgusaar 2 ja Aron Lenzius ja Margus Puusepp skoorisid ühe väravaga. Siis jõudis järg õpetajate kätte, kus kohtusid samade koolide võistkondade pedagoogid. Seal kehtis reegel, et võistkond saab värava eest nii mitu punkti, kui palju neil värava löömise hetkel naisterahvaid väljakul on. Lähte võistkonnal oli platsil kaks naist ja vastastel üks ja seetõttu kahekordistusid kõik Lähte väravapunktid. Aimar Poom lõi kaks väravat, ent siiski jäi õnn HTGga ja seis jäi 4:5 trefneristidele. Seejärel kohtusid Treffneri ja Jõgeva õpetajad, mille lõpptulemus oli 11:3. Viimane mäng oli Lähte ja Jõgeva vahel, mis jäi viiki 10:10. Lähtelt lõi kaks väravat Tiit Mauer ja ühe väravaga tõstsid skoori Kertu Palm, Aimar Poom ja Allan Kasuk. Mänge vilistasid Kati Loid ja Juhani Võik. Pärast mänge käidi saunas ning aulas toimus pidulik lõpetamine.