SPORDIPÄEV ja KOOLI MEISTRIVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS

Teisipäeval, 3. juunil

Vanuseklassid ning alad:

D-klass 2003 ja hiljem sündinud
60 m, 300 m, kaugus, kõrgus, pall

C-klass 2001-2002
60 m, 300 m, kaugus, kõrgus, pall

B-klass 1999-2000
100 m, 300 m, 800 m, kaugus, kõrgus, oda, kuul

A-klass 1997-1998
100 m, 300 m, 800 m (T), 1500 m (P), kaugus, kõrgus, oda, kuul

Juunior 1996 ja varem sündinud
100 m, 300 m, 800 m (T), 1500 m (P), kaugus, kõrgus, oda, kuul

•    Igal alal v.a. kõrgushüpe on vajalik võistlejakaart, seda saab täita nii varem kui võistluspäeval spordihoones. Kaardiga tuleb minna enda ala juurde
•    Söömine toimub jooksvalt alates 10.45 kuni 12.15
•    Igal võistlejal läheb arvesse 3 ala (võib teha rohkem, kuid need on juba väljaspool arvestust – sel juhul kaardile suur rist peale)
•    Autasustamine jooksvalt ehk esimesel võimalusel
•    Jooksudes on üks katse, v.a. sprindid 60 ja 100 m, kus 4 parimat eeljooksu aega saavad finaali. Teistel aladel v.a. kõrgushüpe on 3 katset + veel 3 katset saavad finaali pääsenud 8 parimat
•    Kõrgushüpe toimub spordihoones jooksvalt sõltuvalt algkõrgusest
•    Kaugushüppes on tüdrukud kooli- ning poisid maanteepoolses kastis
•    Odavise tagaväljakul ning pallivise matisaali kõrval

 

AJAKAVA

8.30         AVAMINE staadionil
9.00        60 m      TD, PD
              kaugus   TB, PB
              kuul        TA
              oda         PA
9.15        60 m      TC, PC
9.30        kõrgus   Tüdrukud D+C+B+A+J    
              pall        TD    
              kuul       TJ
              oda       PJ
9.45       100 m    TB, PB
10.00     kaugus   TD, PD
             pall        PD
             kuul       PA
             oda       TA
10.20    100 m    TA, PA
10.30    kaugus   TC, PC
            pall         TC    
            kuul        PJ
            oda        TJ
10.40   100 m     TJ, PJ
11.00   300 m     TD, PD                     
                         TJ, PJ
            kõrgus    Poisid D+C+B+A+J
            kuul        TB
            oda         PB
11.10    300 m    TC, PC
11.15    pall         PC
11.30    oda        TB
            kuul        PB
            300 m     TB, PB
            kaugus    TA, PA
11.45    300 m     TA, PA
11.55    300 m     TJ, PJ
12.10    800 m     TB, TA, TJ
12.15    kaugus    TJ, PJ
12.30    800 m     PB
12.40    1500 m   PA, PJ    

NB! Ajakava on jooksev ehk olge oma alaks valmis!

MÕNUSAT SPORTLIKKU PÄEVA!