Rahvastepallis pronksine tulemus

22. nov. 2019

21. novembril Võrus toimunud Eesti Koolispordi Liidu 4.-5. klasside rahvastepalli piirkondlikul finaalvõistlusel saavutas Lähte kooli poiste võistkond III koha.
Kokku osales finaalturniiri võistlusel 10 võistkonda Tartu linnast, Tartu maakonnast, Põlva-, Valga- ja Võrumaalt.

Rahvastepallis pronksine tulemus

Alagrupimängudes võideti Tõrva Gümnaasiumi, Võru Kesklinna Kooli ja Kanepi Gümnaasiumi võistkondi.
Finaalmängudes võideti Põlva Kooli ja Võru Kreutzvaldi Kooli. Kaotus tuli vastu võtta Tartu Tamme Koolilt ja Tartu Katoliku Koolilt, kes olidki turniiri paremuselt teine ja esimene võistkond.

Võistkond mängis koosseisus: Marthi Mooses, Reigo Raasik, Jaan Armi, Joosep Lille, Hendrik Visk, Kristjan Täär, Keiro Ainsoo ja Hendrik Sulg.